Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1964 Porsche 911

Od momentu wprowadzenia w 1963, Porsche 911 przeszedł ciągły rozwój. Wyróżnienie wczesnego Porsche 911 z późniejszych modeli jest stosunkowo łatwe, ponieważ oferują one stalowe koła 4.5 o przekroju kołowym, a skrypt Porsche na podstawie pokrywy silnika korzysta z połączonego napisu. Wczesne modele 1965-1966 miały także drewniane kierownice i drewnianą dolną deskę rozdzielczą.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Kiedy ogłoszono to w 1963 roku, Porsche nadało samochodowi nazwę 901. Później nazwę samochodu zmieniono na 911, ponieważ Peugeot był właścicielem 3-cyfrowych numerów modeli samochodów z 0 w środku. Chcąc kupić Porsche 1964 z 911 r., Należy podjąć kilka ważnych kroków. Najpierw sprawdź, czy nie ma rdzy. Naprawianie rdzy może być bardzo kosztowne, szczególnie w przypadku modeli wstępnie ocynkowanych. Niektóre ważne obszary do sprawdzenia obejmują punkty podnośnika i rury drążków skrętnych, szwy i krawędzie drzwi, bagażnik i maskę oraz deski podłogowe. Wiedza o tym, czy napinacze łańcucha zostały wymienione, może zaoszczędzić sporo pieniędzy na rachunku za renowację lub konserwację. Kiedy będziesz gotowy do odkrywania Porsche 911, już dziś połącz się z ER Classics.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż