Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1953 Porsche 356 Pre-A

Lekki europejski samochód sportowy produkowany przez Porsche w latach 1949-1965, Porsche 356 jest jednym z najbardziej kultowych samochodów sportowych Porsche wszechczasów. Porsche 356 Pre-A reprezentuje jedne z najwcześniejszych modeli, w tym pierwsze pięćdziesiąt modeli budowanych ręcznie. Ponieważ Porsche było wówczas tak małą firmą, nie wszystkie bardzo wczesne modele Porsche 356 są dokładnie takie same. Jeśli szukasz Porsche 1953 Pre-A z 356 r., Pamiętaj, że nie ma żadnych absolutów, jeśli chodzi o modele 356 z początku roku. Jedną z cech charakterystycznych roku modelowego 1953 jest wygięta przednia szyba zamiast dzielonej szyby. Porsche 1953 Pre-A z 356 r. Jest również łatwe do zauważenia, ponieważ kierunkowskazy zostały przeniesione bezpośrednio pod reflektory i teraz stoją samodzielnie. Dodatkowo w 1953 roku okrągłe i prostokątne tylne światła zostały zastąpione dwoma umieszczonymi obok siebie okrągłymi reflektorami. Te wskazówki pomogą Ci rozpoznać model 1953.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Kupując 1953 Porsche 356 Pre-A, weź pod uwagę kilka rzeczy. Przede wszystkim, twoim głównym zmartwieniem powinna być rdza. Samochody te nie miały zabezpieczenia antykorozyjnego, dlatego ważne jest sprawdzenie przez specjalistę od Porsche 356, czy winda jest dobrze sprawdzona. To może zapobiec bardzo kosztownej renowacji. Z drugiej strony, jeśli szukasz projektu renowacji, znalezienie najlepszego korpusu w modelu Porsche 356 powinno być Twoim głównym celem. To tylko kilka wskazówek, które ER Classics oferują swoim klientom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, aby dowiedzieć się więcej o 1953 Porsche 356 Pre-A i zapoznać się z naszym asortymentem klasycznych samochodów.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż