Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1949 Porsche 356

Wyprodukowany w Austrii z wykorzystaniem części VW, 1949 Porsche 356 był jednym z pierwszych w przybliżeniu 52 modeli 356 produkowanych ręcznie pomiędzy 1948 i 1950. Ferry Porsche chciał zbudować samochód oparty na Volkswagen Beetle, który został opracowany przez jego ojca. Po głębokiej historii wyścigów do dziś, pierwszy model miał zaledwie kilka tygodni, kiedy zdobył pierwsze zwycięstwo w wyścigu Innsbruck City Race. Dziś Porsche 356 to kultowy klasyczny samochód. Kupujący i inwestorzy z całego świata nadal tworzą ten jeden z najbardziej poszukiwanych i lubianych klasycznych samochodów.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Jeśli rozważasz zakup jednego z tych wczesnych modeli 1949 Porsche 356, ważne jest, aby wiedzieć, że są one wyjątkowo ekskluzywne i mogą być bardzo trudne do znalezienia. Po znalezieniu interesującego Porsche 356 sprawdź oryginalność i autentyczność, potwierdzając numery podwozia i silnika. Należy również sprawdzić, czy nie ma rdzy lub uszkodzeń ciała, i omówić historię lub zapisy, które mogą pochodzić z pojazdu.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż