Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1953 Porsche 356

W lipcu 1948 roku wprowadzono pierwszy samochód produkcyjny Porsche, Porsche 356. Do tego czasu Ferdinand Porsche pracował dla innych producentów. Zaprojektowane przez jego syna nowe Porsche zyskało natychmiastowe uznanie i pochwały. Początkowo dostępne jako coupe, kabriolet i roadster, Porsche 356 przeszło szereg ewolucji. Max Hoffman, importer Porsche do USA, był odpowiedzialny za Speedstera. Poprosił o podstawowy model dla swojej amerykańskiej klienteli, obejmujący fotele w stylu wyścigowym, zdejmowane zasłony boczne i niską przednią szybę. Dziś Speedster jest jednym z najbardziej pożądanych modeli 356.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Jeśli rozważasz zakup Porsche 1953 z 356 roku, to dobrze trafiłeś. Wielu entuzjastów uważa, że ​​zakup modelu 356 opartego na jego korpusie jest korzystniejszy niż zakup modelu opartego na mechanice. Niektóre z najważniejszych obszarów do sprawdzenia obejmują punkty mocowania zawieszenia oraz przednie i tylne panele podłogowe.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż