Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1955 Porsche 356 Pre-A

Porsche 356 Pre-A 1955 oferuje wszystkie udoskonalenia, które pojawiły się po debiucie w 1949 roku. Szukasz klasycznej stylistyki wczesnych modeli Porsche 356 i wrażeń z europejskich samochodów sportowych? Porsche 1955 Pre-A z 356 roku to świetna opcja! Istnieje ciekawy sposób na określenie 1955 356 Pre-A od jego poprzedników; W tym roku modelowym pojawił się nowy rodzaj uchwytu kaptura. Ta rączka jest większa, dłuższa i nosi herb Porsche. Jeśli więc zobaczysz karoserię Porsche Pre-A z uchwytem 356A, będziesz wiedział, że patrzysz na model Porsche 1955 Pre-A z 356 roku.

Chcesz kupić Classic Porsche?

ER Classics z przyjemnością pomoże Ci spełnić Twoje marzenia o Porsche. Z siedzibą w Waalwijk w Holandii, są holenderskim dealerem klasycznych samochodów, znanym z uczciwych i uczciwych transakcji na klasyczne samochody oraz z dostarczania cennych wskazówek społeczności samochodów klasycznych. Mogą pomóc w znalezieniu wszystkiego, od renowacji samochodów Porsche po nieskazitelne przykłady gotowe na Concours d'Elegance. Podobnie jak w przypadku każdego klasycznego samochodu, ER Classics zachęca do zewnętrznej kontroli wszystkich potencjalnych zakupów, jak również do dokładnego przeglądu dokumentacji samochodu. Ponadto, ponieważ te klasyczne samochody nie otrzymały żadnej ochrony przed rdzą, zawsze dobrze jest mieć świadomość uszkodzeń spowodowanych rdzą. Aby uzyskać więcej informacji na temat Porsche 3 Pre-A z 1955 roku lub zobaczyć dostępne modele w naszym asortymencie, nie wahaj się już dziś skontaktować się z ER Classics!

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż