Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1958 Porsche 356

Modele 1958 Porsche 356 miały nowy korpus, oznaczony jako T-2. Skrzydła wentylacyjne pojawiły się na drzwiach kabrioletów, a Coupes miał dodatkową opcję posiadania skrzydeł przeciwwiatrowych na swoich ramach okiennych. Szybkim sposobem na odróżnienie 1959 Porsche 356 od poprzedników typu A jest płyta zaczepu drzwi, która została przesunięta niżej niż w poprzednich modelach. Dwie rury wydechowe zostały teraz wyprowadzone przez dolną część każdej osłony zderzaka.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Zakup 1958 Porsche 356 to marzenie wielu klasycznych kolekcjonerów samochodów i rzeczywistości niewielu. Podczas gdy więcej niż samochody 77000 Porsche 356 były produkowane przez cały okres produkcji, mniej niż połowa pozostaje dzisiaj. ER Classics Holland zaprasza do odwiedzenia ich strony internetowej, aby zobaczyć ich akcje i zachęca do skontaktowania się z nimi w razie jakichkolwiek pytań. Kupując 1958 Porsche 356, należy pamiętać, że opcja górna z włókna szklanego na otwartych samochodach zwiększa znacznie wartość. Należy również pamiętać, że kontrola rdzy jest niezbędna, ponieważ podczas produkcji nie oferowano ochrony przed rdzą.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż