Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1952 Porsche 356 Pre-A

Porsche 1952 Pre-A z 356 r. To interesujący rok modelowy, ponieważ oznacza zmianę z dzielonej szyby przedniej na wygiętą przednią szybę. Była to cecha charakterystyczna wczesnych modeli Pre-A. Jeśli zawsze chciałeś mieć Porsche 356 Pre-A, trafiłeś we właściwe miejsce po informacje. Jeśli kupujesz 1952 356 Pre-A, ważne jest, aby pamiętać, że jest to stary samochód; wielu nie nadaje się jako codzienni kierowcy. Należy również pamiętać, że koszty renowacji są bardzo wysokie, dlatego zawsze najlepiej jest szukać samochodu, który jest w jak najlepszym stanie, na jaki Cię stać.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Jeśli masz doświadczenie i masz plany samodzielnej renowacji Porsche, warto rozważyć Porsche 1952 Pre-A z 356 r. W złym lub dobrym stanie. Niezależnie od tego, czy szukasz znaleziska stodoły, projektu renowacji, który został porzucony, czy też przykładu, który jest w idealnym stanie, profesjonaliści z ER Classics byliby zachwyceni, mogąc służyć jako zaufany zasób podczas rozpoczynania wyszukiwania.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż