Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1954 Porsche 356 Pre-A Coupe

Myślisz o zakupie 1954 Porsche 356 Pre-A Coupe? Udało Ci się dotrzeć do właściwego miejsca, aby zdobyć cenne informacje. Posiadanie samochodu sportowego Porsche z 50 lub 60s to marzenie wielu miłośników Porsche. Te Porsche są kochane za swoją prostą mechanikę; kompetentny mechanik domowy może z łatwością utrzymać 356. Zwrotna obsługa i czułe sterowanie sprawiają, że Porsche 356 to przyjemność prowadzenia! Pierwszy Porsche 356 sięga ponad 60 lat. Po ręcznym zbudowaniu serii prototypów Porsche 356 o aluminiowej obudowie firma założy swoją fabrykę w 1950, aby produkować samochody sportowe ze stalową zabudową. Podczas gdy pierwsze z tych tylnych silników Porsche nie były szybkie, miały wyraźny urok, który był oparty na VW ówczesnej epoki. Porsche będzie kontynuować skład 356 przez ponad piętnaście lat przed odejściem na emeryturę, produkując więcej niż 76000.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Zakup 1954 Porsche 356 Pre-A Coupe może być bardzo ekscytujący. Konieczne są dokładne badania i inspekcje, aby upewnić się, że kupujesz prawdziwy oryginał i który prawdopodobnie będzie posiadał jego wartość. Upewnij się, że przeprowadzono inspekcję 3rd przeprowadzoną przez kompetentnego mechanika i wyszukaj rdzewienie, ponieważ jest to jeden z głównych problemów z klasycznymi modelami Porsche 356. Następnie zapytaj sprzedawców o certyfikat autentyczności lub zobacz numery silnika / podwozia, aby móc je zweryfikować za pomocą Porsche. Na koniec sprawdź kompletność. Należy zauważyć, że w wielu przypadkach Coupe są w lepszym stanie niż Cabriolety, ponieważ widzieli mniej ekspozycji na żywioły.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż