Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1956 Porsche 356

Porsche wypuściło model 356A w październiku 1955 roku, który był pierwszą dużą odmianą w linii Porsche 356. Podczas gdy Porsche 1956 z 356 roku wyglądało bardzo podobnie, w rzeczywistości była to spora aktualizacja. Najbardziej oczywiste zmiany to smukłe listwy progowe i jednoczęściowa zakrzywiona przednia szyba. Kontynuowano modele Roadster, Coupe i Speedster. Górne łuki Speedstera wzrosły o około 2.5 cala. Być może jedną z kluczowych zmian była zmiana z 16 na 15-calowe koła o nowej szerokości 4.5 cala. Opony były grubsze, aby je pomieścić. Wnętrze również uległo kilku zmianom, z których najważniejsza to nowa deska rozdzielcza o płaskiej powierzchni. W tym czasie Porsche zaktualizowało również swoje silniki, oferując modele 1300 (normalne i super), nowe 1600N i 1600S oraz 1500GS.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Byłoby wielką przyjemnością ER Classics, aby pomóc Ci w zakupie Twojego 1956 Porsche 356. ER Classics ma powiązania branżowe i zasoby, które pomogą Ci znaleźć Porsche swoich marzeń. Pomagając wielu klientom w tym przedsięwzięciu, oferują następujące wskazówki. Po pierwsze, należy wykonać badania dotyczące dostępności i wartości. Po drugie, ważne jest prawidłowe rozróżnienie modeli 356A, 356B, 356C i 356 Pre-A, ponieważ może to określić wartość. Wreszcie, zawsze warto mieć dokumentację dotyczącą historii właściciela, konserwacji i konserwacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś przejrzeć inwentarz Porsche aktualnie dostępny w ER Classics, przejrzyj tę stronę.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż