Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1960 Porsche 356

Od 1959 do 1963, modele Porsche 356 były uważane za część linii typu B. Porsche wyprodukowałoby około 30963 356B. 1960 Porsche 356 był dostępny w wersjach 3: coupe, kabriolet lub roadster. W porównaniu do poprzedników Porsche 356A, modele 356B oferowały większy przedni zderzak z większymi osłonami. Zmiany stylizacyjne obejmowały również więcej reflektorów pionowych.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Kupując Porsche 1960 z 356 r., Należy pamiętać o kilku rzeczach. Konieczne jest dokładne sprawdzenie każdego potencjalnego zakupu. Podczas gdy samochód pokryty rdzą może nadal być świetną inwestycją, naprawianie zardzewiałych obszarów może być kosztowne. Ważne jest również, aby poprosić sprzedawcę o dostarczenie jak największej liczby dokumentów. Znajomość historii właściciela każdego klasycznego samochodu może być świetnym dodatkiem. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić Porsche 356 jako projekt renowacyjny, czy chcesz mieć samochód wysokiej jakości z salonu, zespół ER Classics może Ci pomóc. Aby dowiedzieć się więcej, ich zespół zaprasza do przeglądania tej witryny w wolnym czasie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nimi już dziś!

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż