Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1951 Porsche 356 Pre-A Cabriolet

Porsche 356, jeden z najbardziej kultowych projektów w historii, został wprowadzony na rynek w 1949 roku. Produkcja została przerwana w 1965 roku. dożywotni. Dzisiaj, podczas gdy wszystkie modele Porsche 356 są bardzo pożądane, wczesne modele są prawdopodobnie jednymi z najrzadszych. Znane jako Pre-A, wczesne Porsche 76000 szczyciło się eleganckim wyglądem i atrakcyjną krzywizną. Porsche 356 Pre-A Cabriolet z 356 roku odróżnia się od późniejszych modeli Porsche 1951A dwuczęściową przednią szybą, 356-calowymi kołami i małą rączką z polerowanego aluminium. Jeśli chcesz kupić wczesne Porsche 356, te cechy mogą pomóc w rozróżnieniu roku modelowego samochodu, na który patrzysz.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Chcesz kupić 1951 Porsche 356 Pre-A Cabriolet? Powinieneś zawsze sprawdzać takie rzeczy jak dobre ciśnienie oleju, wycieki oleju i nadmierny dym. Ponieważ panele nadwozia mogą być trudne do znalezienia i naprawy, należy kupić najbardziej kompletny przykład, który można znaleźć. W ten sposób zaoszczędzisz sporo pieniędzy na przywrócenie.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż