Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1954 Porsche 356

Porsche 1954 z 356 roku jest częścią wczesnych modeli Porsche 356, które są nieustannie poszukiwane przez kolekcjonerów klasycznych samochodów. Oferowane w popularnym nadwoziu Speedster, a także Roadster i Coupe, Porsche 1954 z 356 r. Było częścią 7726 jednostek wypuszczanych w latach 1950-1955. We wczesnych latach pięćdziesiątych najpopularniejsze były kabriolety. Najbardziej znanym spośród kabrioletów był Speedster. Wypuszczony w 50 roku Speedster stał się natychmiastowym klasykiem, szczególnie na rynku amerykańskim. Max Hoffman, ówczesny importer Porsche w USA, doradził Ferdinandowi Porsche, że tania wersja z otwartym dachem byłaby dobra.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Kupowanie Porsche 1954 z 356 r. Jest ekscytujące. Poszukiwanie odpowiedniego samochodu może oznaczać miesiące poszukiwań, kontroli i negocjacji. Zespół ER Classics pomagał wielu klientom kupować i sprzedawać Porsche 356 i zapewnia następujące wskazówki. Najpierw zdecyduj, jaki typ 356 Porsche chcesz kupić. Jeśli szukasz projektu renowacji, ciało jest najważniejsze. Unikaj modeli z dużą ilością rdzy i zawsze sprawdzaj numery silnika i podwozia. Jeśli szukasz samochodu do salonu, poproś o całą dostępną dokumentację. Jakość renowacji wpłynie na wartość samochodu.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż