Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Nasz salon jest otwarty


1952 Porsche 356 Pre-A Cabriolet

Od 1950 r. Do wydania drugiego wariantu (Porsche 2A) pod koniec 356 r. Porsche produkowało 1955 egzemplarzy Porsche 10466 Pre-A. Spośród nich około 356 to modele Pre-A Cabriolet. Podczas gdy większy udział modeli Coupe sprawia, że ​​są one najłatwiej dostępne, modele Cabriolet należały do ​​najlepszych i najbardziej pożądanych. Porsche 1409 Pre-A Convertible z 1952 r. Jest interesującym rokiem modelowym, ponieważ oznaczało przejście z dzielonej szyby przedniej na wygiętą. Jest to jedna z głównych cech charakterystycznych wczesnych modeli klasycznych samochodów Porsche 356 i może pomóc w identyfikacji prawdziwego modelu sprzed A. Jeśli rozważasz zakup Porsche 356 Pre-A Cabriolet z 1952 r., Pamiętaj, że te samochody mają ponad pięć dekad. O ile nie kupujesz modelu, który był konserwowany lub nawet lepszy, całkowicie odrestaurowany, powinieneś spodziewać się pewnej ilości pracy.

Chcesz kupić Classic Porsche?

Wartość dowolnego 1952 Porsche 356 Pre-A Cabriolet opiera się na jego stanie. Ze względu na wysokie koszty konserwacji, przykłady jakości są najdroższe i mogą być trudne do znalezienia. Mechanika w Porsche 356 jest ogólnie łatwa do pracy i długowieczna, więc skup się na ciele. To tylko kilka wskazówek, które ER Classics może pomóc w poszukiwaniu Porsche 356. Zapoznaj się z naszymi zasobami internetowymi i skontaktuj się z nami już dziś, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Porsche Klasyczne samochody na sprzedaż