Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle


Ferrari

Posiadasz klasyczne Ferrari lub jesteś wielkim fanem tej marki i chciałbyś dzielić się swoją pasją z innymi? W takim razie klub klasycznych samochodów Ferrari jest dla Ciebie. Klub to miejsce, w którym spotkasz ludzi, którzy podzielają z Tobą pasję do klasycznych samochodów Ferrari.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub Samochodów Zabytkowych to stowarzyszenie pasjonatów starych pojazdów, takich jak samochody, motocykle i ciężarówki. Celem klubu jest promowanie zainteresowania samochodami zabytkowymi oraz pomoc członkom w wyszukiwaniu, kupnie, sprzedaży, konserwacji i renowacji ich pojazdów. Członkowie klubów samochodów klasycznych mogą również uczestniczyć w różnych działaniach.

Jakim rodzajem działalności zajmuje się Ferrari Classic Car Club?

Kluby klasycznych samochodów Ferrari koncentrują się na zrzeszaniu ludzi zainteresowanych klasycznymi samochodami Ferrari. Członkowie tych klubów dzielą się wiedzą, doświadczeniami i miłością do tych klasycznych samochodów. Kluby regularnie organizują imprezy, takie jak przejażdżki, wystawy, spotkania i zloty. Pozwala to członkom spotykać się, pokazywać i rozmawiać o swoich zabytkowych samochodach. Członkowie uzyskują również dostęp do specjalnych działań i informacji, takich jak wsparcie techniczne i dostęp do dokumentacji historycznej.

Zostań członkiem Ferrari Classic Car Club

W Anglii istnieje kilka klubów samochodów klasycznych Ferrari. Niektóre z dobrze znanych to:

Kluby te koncentrują się na ochronie, zachowaniu i promowaniu historii i kultury marki Ferrari. Robią to poprzez organizowanie działań i wydarzeń, takich jak zloty, warsztaty techniczne, spotkania i wystawy.

Korzyści z członkostwa w Ferrari Classic Car Club

Członkostwo w klubie samochodów klasycznych Ferrari ma wiele zalet. Daje to możliwość nawiązywania kontaktów z innymi członkami, którzy podzielają Twoją pasję. Swoją wiedzę poszerzysz również podczas różnorodnych wydarzeń, warsztatów technicznych i wystaw. Otrzymasz również zniżkę przy zakupie części i akcesoriów Ferrari. Niektóre kluby Ferrari oferują również specjalne zniżki na ubezpieczenie dla swoich członków.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R Classics zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualna oferta Ferrari

Sprzedaj swój klasyczny samochód Ferrari

Zapisz się do naszego newslettera