Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany


Mercedes-Benz

Posiadasz w domu klasyczny samochód marki Mercedes-Benz lub jesteś wielkim fanem tej marki? W takim razie klub samochodów klasycznych Mercedes-Benz jest dla Ciebie. To miejsce, w którym spotykają się miłośnicy klasycznych samochodów marki Mercedes-Benz.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub samochodów klasycznych to społeczność ludzi, których łączy pasja do samochodów klasycznych i zabytkowych. Kluby te mają na celu dzielenie się swoją pasją i zachowanie określonych samochodów w ich chwale.

Jakim rodzajem działalności zajmuje się Klub Samochodów Zabytkowych Mercedes-Benz?

Klub samochodów klasycznych Mercedes-Benz koncentruje się w szczególności na ochronie i konserwacji starych pojazdów Mercedes-Benz. Członkowie klubów dzielą się między sobą wiedzą i doświadczeniem. Kluby regularnie organizują imprezy takie jak targi, zloty i warsztaty, podczas których ich członkowie prezentują swoje pojazdy. W rezultacie miłość do pojazdów Mercedes-Benz jest wspólna.

Zostań członkiem Klubu Samochodów Klasycznych Mercedes-Benz

Istnieje kilka klubów samochodów klasycznych Mercedes-Benz, niektóre przykłady to:

  • Grupa Skrzydła Mewy. Gull Wing Group to największy klub samochodowy 300 SL i SLS na świecie. Zrzesza ponad 600 członków w 22 krajach na całym świecie, którzy zajmują się konserwacją i pielęgnacją legendarnych modeli Mercedes-Benz SL i SLS. Zostały założone 16 czerwca 1961 roku przez grupę osiemnastu pasjonatów jazdy samochodem.
  • Klub Mercedes-Benz. Klub Mercedes-Benz powstał w 1952 roku, co czyni go pierwszym klubem Mercedes-Benz na świecie. Klub został założony głównie przez jego entuzjazm Ronalda H. Johnsona.

Korzyści z członkostwa w Mercedes-Benz Classic Car Club

wiele klubów klasycznych samochodów ma kontakty z dostawcami i producentami części i akcesoriów, co ułatwia kontakt z nimi. Członkostwo oferuje również możliwość zbudowania sieci z innymi entuzjastami i ekspertami w świecie klasycznych samochodów. Dodatkowo otrzymasz również zaproszenia na różne wydarzenia, w których możesz wziąć udział.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R Classics zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualne akcje Mercedes-Benz

Sprzedaj swój klasyczny samochód Mercedes-Benz

Zapisz się do naszego newslettera