Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle


Triumph

Czy jesteś wielkim fanem Triumph, a może sam posiadasz i chciałbyś podzielić się swoją pasją do tej marki z innymi? Następnie Triumph Klub to miejsce, do którego należy się udać. o godz Triumph W klubie poznasz ludzi, którzy podzielają Twoją pasję.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub Samochodów Zabytkowych to stowarzyszenie pasjonatów starych pojazdów, takich jak samochody, motocykle i ciężarówki. Członkowie klubu podzielają zainteresowanie tymi pojazdami i spotykają się regularnie w celu wymiany doświadczeń i wiedzy. Oprócz konserwacji i odnawiania starych pojazdów kluby klasycznych samochodów często organizują imprezy i spotkania, aby dzielić się swoją pasją do tych pojazdów z publicznością.

Jakiego rodzaju działalność prowadzi a Triumph Klub robi?

A Triumph Klub jest stowarzyszeniem pasjonatów starożytności Triumph samochody i motocykle. Członkowie klubu spotykają się regularnie, aby wymieniać się doświadczeniami i wiedzą na temat konserwacji i restauracji tych pojazdów. Ponadto klub organizuje imprezy i spotkania, na których członkowie mogą dzielić się swoją pasją Triumphs z innymi entuzjastami i publicznością.

Zostań członkiem A Triumph Klub

Istnieje kilka Triumph Kluby. Niektóre przykłady obejmują:

  • Połączenia Triumph Sportowy klub Six, Triumph Sports Six Club to jedno z najstarszych angielskich stowarzyszeń zrzeszających pasjonatów sportu Triumph Sports Six cars, założony w 1974 roku. Klub oferuje wsparcie w kwestiach technicznych i dysponuje obszerną biblioteką techniczną dostępną dla członków. Członkowie otrzymują również klubowy magazyn „Six Apel” z aktualnościami, opowieściami i zdjęciami o Triumph Sportowa szóstka. Klub regularnie organizuje również imprezy dla swoich członków.
  • Klub Triumph. Klub Triumph to brytyjskie stowarzyszenie pasjonatów Triumph samochodów i motocykli, założona w 1978 roku. Celem klubu jest promowanie konserwacji i renowacji tych pojazdów oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem między członkami. Członkowie mogą uczestniczyć w różnych wydarzeniach, w tym wycieczkach, spotkaniach technicznych, pokazach i wyścigach. Klub Triumph oferuje również wsparcie w przypadku pytań technicznych oraz posiada forum internetowe i magazyn o nazwie „Club Torque”.

Korzyści z bycia członkiem A Triumph Klub

Kiedy dołączysz Triumph Club, łączysz się z innymi pasjonatami. Możesz także bezpłatnie lub ze zniżką odwiedzić różne imprezy organizowane przez klub każdego roku, na których możesz zobaczyć wszystko, co najlepsze Triumph ma do zaoferowania.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R Classics zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualny Triumph stany magazynowe

Sprzedaj swoje Triumph klasyczny samochód

Zapisz się do naszego newslettera