30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)


Porsche

Jesteś właścicielem Porsche? A może po prostu pasjonujesz się tą marką? Klub Porsche jest dla Ciebie. To miejsce, w którym uzyskasz kontakt ze wszystkim, co dotyczy tej marki, i idealne miejsce do dzielenia się swoją pasją z innymi członkami, którzy czują do Porsche to samo, co ty.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub samochodów klasycznych to grupa ludzi, których pasją jest marka samochodu lub konkretne modele i chcieliby je zachować, chronić i odrestaurować. Klub robi to, organizując różne zajęcia techniczne, rajdy, wyścigi i inne zgromadzenia.

Jakim rodzajem działalności zajmuje się Porsche Classic Car Club?

Celem klubu samochodów klasycznych Porsche jest wspieranie członków w zachowaniu, cieszeniu się, docenianiu i ochronie kultury i historii Porsche. Klub robi to poprzez różne imprezy, które są organizowane corocznie.

Zostań członkiem Porsche Classic Car Club

Istnieje kilka klubów samochodów klasycznych Porsche. Niektóre przykłady to:

  • Klub Porsche Wielka Brytania. Porsche Club Great Britain, znany również jako PCGB, powstał na początku lat 1960. XX wieku. Od dziś PCGB stało się bardzo znaczącym i lojalnym gronem pasjonatów i rzeczników marki. Co roku PCGB organizuje setki imprez dla swoich członków.
  • Klub właścicieli Porsche 924. Klub właścicieli Porsche 924 powstał w 2006 roku. Ich kluby skupiają się w szczególności na Porsche 924. Ich celem jest promowanie, celebrowanie i pełne wykorzystanie tych fantastycznych samochodów. Odbywa się to poprzez organizowanie różnych wydarzeń przez cały rok.

Korzyści z członkostwa w Porsche Classic Car Club

Członkostwo w klubie samochodów zabytkowych Porsche ma wiele zalet. Po pierwsze, wchodzisz w kontakt z dużą siecią ludzi, którzy mają taką samą, jeśli nie większą wiedzę o Porsche, którzy mogą pomóc Ci utrzymać Twoje Porsche w jak najlepszym stanie. Możesz także uczestniczyć w różnych zajęciach. Aspekt społeczny również odgrywa pewną rolę. W klubie możesz nawiązać wiele nowych kontaktów.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R Classics zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualne akcje Porsche

Sprzedaj swój klasyczny samochód Porsche

Zapisz się do naszego newslettera