Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany


Peugeot

Czy sam posiadasz klasycznego Peugeota, czy zawsze pasjonowałeś się tymi samochodami? W takim razie klub samochodów zabytkowych Peugeot to coś dla Ciebie. Klub samochodów klasycznych to miejsce, w którym spotykają się ludzie, którzy dzielą z Tobą pasję do Peugeota.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub klasycznych samochodów to grupa entuzjastów klasycznych samochodów, którzy koncentrują się na konserwacji, renowacji i kolekcjonowaniu niektórych klasycznych samochodów. Członkowie klubu dzielą się w klubie swoją pasją i wiedzą oraz organizują imprezy i zloty.

Jakim rodzajem działalności zajmuje się Peugeot Classic Car Club?

Celem Klubu Samochodów Zabytkowych Peugeot jest zrzeszanie pasjonatów marki Peugeot. Robią to, organizując różne imprezy, takie jak przejażdżki, wyścigi, targi i warsztaty techniczne. Wiele z tych klubów publikuje również magazyn klubowy, który ukazuje się kilka razy w roku.

Zostań członkiem Peugeot Classic Car Club

Istnieje wiele klubów samochodów klasycznych Peugeot. Oto kilka z nich:

  • Klub Peugeot w Wielkiej Brytanii. Klub Peugeot UK został założony w 1981 roku i jest najdłużej działającym klubem Peugeot w Wielkiej Brytanii. Przyjmują właścicieli każdego modelu Peugeota, bez względu na wiek i stan. Przez cały rok organizują urozmaicony program imprez. Celem Peugeot Club UK jest zapewnienie wszystkim członkom maksymalnego zadowolenia ze swojego Peugeota.
  • Klub Sportowy Peugeot w Wielkiej Brytanii. PSCUK powstał w 1985 roku. Ich głównym celem jest pomoc właścicielom w czerpaniu maksymalnej przyjemności z ich samochodów. Członkostwo w klubie jest otwarte dla wszystkich właścicieli Peugeota, zarówno starych, jak i nowych.

Korzyści z członkostwa w Peugeot Classic Car Club

Z członkostwem wiąże się kilka korzyści. Otrzymasz zaproszenia na różne wydarzenia, w których możesz uczestniczyć za darmo lub ze zniżką. Nawiążesz również kontakt z innymi właścicielami Peugeota, od których możesz otrzymać części zamienne lub udać się do naprawy. Największą zaletą jest to, że poznajesz ludzi z tą samą pasją co Ty.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R Classics zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualne akcje Peugeota

Sprzedaj swój klasyczny samochód Peugeot

Zapisz się do naszego newslettera