Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00


Ford

Posiadasz Forda i chcesz pokazać swoją pasję innym, a może jesteś po prostu fanem tej pięknej marki. W takim razie członkostwo w Ford Classic Car Club to coś dla Ciebie. W Ford Classic Car Club nawiążesz kontakt z innymi właścicielami Forda, którzy podzielają Twoją pasję.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub samochodów zabytkowych to stowarzyszenie osób zainteresowanych starymi pojazdami, zwykle samochodami lub motocyklami, które wspólnie organizują działania promujące wspólne zainteresowania, takie jak przejażdżki, wystawy i targi kolekcjonerskie. Celem klubu jest często wspieranie i zachowanie własności i użytkowania starych pojazdów dla przyszłych pokoleń.

Jakim rodzajem działalności zajmuje się Ford Classic Car Club?

Klub samochodów klasycznych Forda organizuje zajęcia i imprezy skierowane specjalnie do starych pojazdów Forda. Należą do nich przejażdżki, wystawy, targi i spotkania techniczne. Celem klubu jest zachowanie i rozpowszechnianie dziedzictwa i historii Forda.

Zostań członkiem Ford Classic Car Club

Niektóre przykłady klubów Ford Classic Car Club to:

  • Klub wczesnego Forda V-8. Klub został pierwotnie założony w San Leandro w Kalifornii w 1963 roku. We wczesnych latach kluby rozpoznawały tylko Fordy z lat 1932-1940, ale z biegiem czasu pojawiło się uznanie dla Fordów z lat 1941-1948. Klub organizuje co roku 3 ogólnopolskie spotkania, a goszczą je lokalne grupy regionalne.
  • Model A Ford Club of America. W 1955 roku grupa 15 lokalnych właścicieli Modelu A spotkała się w Auto Sales firmy Red Grow. Efektem spotkania była decyzja o powołaniu grupy regionalnej. Z biegiem czasu do grupy dołączało coraz więcej osób i obecnie MAFCA liczy setki członków.
  • Klub Miłośników Forda GT40. Założony w 1984 roku Klub entuzjastów GT40 ma aktywnych członków na całym świecie, którzy są pasjonatami GT40. W przeciwieństwie do innych grup nie trzeba posiadać Gt40, aby zostać członkiem tego klubu. Ten klub to idealne miejsce dla posiadaczy i pasjonatów Forda GT40.
  • Klub Forda Classics. Klub ten powstał z myślą o wszystkich posiadaczach Forda i jego wielbicielach. Ten klub oferuje nie tylko imprezy i artykuły, ale także sklep, w którym można kupić części samochodowe.

Kluby te powstały z myślą o miłośnikach marki Ford. Każdego roku organizują kilka wydarzeń, takich jak zloty, targi, spotkania i warsztaty techniczne, których celem jest zachowanie, ochrona i czerpanie przyjemności z historii Forda.

Korzyści z członkostwa w Klubie Samochodów Klasycznych Forda

Członkostwo w klubie samochodów klasycznych Forda ma kilka zalet. W ten sposób nawiązujesz kontakt z ludźmi, z którymi możesz wymieniać się wiedzą i dzielić swoją pasją. Co roku będziecie również zapraszani na różne wydarzenia. Otrzymujesz również wsparcie i dostęp do zasobów potrzebnych do konserwacji Twojego klasycznego samochodu.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualne zapasy Opla

Sprzedaj swój klasyczny samochód Opla

Zapisz się do naszego newslettera