Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle


Chevrolet

Jesteś właścicielem klasycznego Chevroleta czy po prostu wielkim fanem? W takim razie klub klasycznych samochodów Chevroleta jest dla Ciebie. Klub samochodów klasycznych Chevroleta to miejsce, w którym spotykają się ludzie, których łączy wspólna pasja, i gdzie można cieszyć się całym pięknem, jakie ma do zaoferowania Chevrolet.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub Samochodów Zabytkowych to stowarzyszenie pasjonatów i właścicieli starych i zabytkowych pojazdów. Klub koncentruje się głównie na zachowaniu i korzystaniu z klasycznych samochodów, a także oferuje swoim członkom możliwość spotkań, wymiany informacji i podejmowania działań, takich jak wycieczki i rajdy.

Jaki rodzaj działalności prowadzi Chevrolet Classic Car Club?

Celem holenderskiego klubu samochodów klasycznych Chevroleta jest wspieranie członków w zachowaniu, czerpaniu przyjemności, docenianiu i ochronie kultury i historii Chevroleta. Klub robi to poprzez różne imprezy, które są organizowane corocznie.

Zostań członkiem Chevrolet Classic Car Club

Istnieje kilka Klubów Chevroleta, które skupiają entuzjastów i właścicieli samochodów Chevrolet. Niektóre z najbardziej znanych Klubów Chevroleta to:

Kluby te są przeznaczone dla wszystkich klasycznych samochodów marki Chevrolet i są otwarte dla każdego, kto kocha te samochody. Kluby te stanowią doskonałą okazję dla entuzjastów i właścicieli Chevroleta do łączenia się ze sobą, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz uczestniczenia w wydarzeniach i działaniach związanych z ich wspólną pasją do tych pojazdów.

Korzyści wynikające z członkostwa w Chevrolet Classic Car Club

Członkowie Chevrolet Classic Car Club mają wiele korzyści. W ten sposób możesz połączyć się z innymi entuzjastami i właścicielami klasycznych samochodów Chevroleta. Zyskasz również większą wiedzę na temat marki. Możesz także chodzić na różne imprezy zorganizowane za darmo lub ze zniżką. Niektóre kluby używają również magazynu, który rozprowadzają wśród swoich członków.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R Classics zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualne zapasy Chevroleta

Sprzedaj swój klasyczny samochód Chevrolet

Zapisz się do naszego newslettera