Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle


BMW

Jesteś wielkim fanem oldtimerów marki BMW, a może sam posiadasz? W takim razie BMW Classic Car Club jest dla Ciebie. Tutaj spotkasz innych z tą samą pasją, którzy są właścicielami klasycznego BMW.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub weteranów to miejsce, w którym ludzie, którzy podzielają pasję do pewnych weteranów, chcą się nią dzielić. Niektóre kluby koncentrują się na konkretnych modelach, podczas gdy inne są bardziej ogólne. Celem klubu samochodów klasycznych jest często zachowanie świetności tych klasycznych samochodów.

Jakie rodzaje działalności prowadzi BMW Classic Car Club?

Kluby samochodów zabytkowych organizują różne imprezy przez cały rok. Obejmują one pokazy samochodowe, pokazy handlowe, rajdy i rejsy wycieczkowe, warsztaty techniczne i możliwości nawiązywania kontaktów.

Zostań członkiem BMW Classic Car Club

Istnieje wiele klubów klasycznych samochodów dla miłośników BMW. Niektóre z bardziej znanych to:

  • Klub samochodowy BMW w Wielkiej Brytanii. Jest to oficjalny klub właścicieli BMW w Wielkiej Brytanii. Jest gospodarzem corocznych imprez i zlotów dla swoich członków.
  • Klub BMW. Ten klub jest otwarty dla posiadaczy modelu BMW, obojętnie jakiego. Ten klub organizuje imprezy i udziela porad technicznych członkom.
  • Klub właścicieli BMW E30. Ten klub jest poświęcony BMW E30, które było produkowane od 1982 do 1994 roku. Jego głównym celem jest zachowanie E30 i cieszenie się jego świetnością.
  • Rejestracja BMW 2002r. Ten klub jest dostępny tylko dla właścicieli klasycznego samochodu BMW 2002, który był produkowany od 1968 do 1977. Mają własny biuletyn i organizują kilka imprez i spotkań przez cały rok.
  • Klub właścicieli BMW E21. Głównym celem tego klubu jest zachowanie i podziwianie pięknego BMW E21. Klub pomaga również w znalezieniu części do odnowienia E21.
  • Klasyczny rejestr BMW. Ten klub jest dla wszystkich posiadaczy klasycznych modeli BMW. Ich głównym celem jest dzielenie się swoją pasją ze wszystkimi jej członkami. Odbywa się to poprzez organizowanie wielu wydarzeń i spotkań dla jej członków.

Korzyści z członkostwa w BMW Classic Car Club

Z członkostwem wiąże się wiele korzyści. Otrzymasz zaproszenia na różne wydarzenia, w których możesz uczestniczyć za darmo lub ze zniżką. Nawiążesz również kontakt z innymi właścicielami BMW, u których możesz otrzymać części zamienne lub udać się do naprawy. Największą zaletą jest to, że poznajesz ludzi z tą samą pasją co Ty.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R Classics zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualne zapasy BMW

Sprzedaj swój klasyczny samochód BMW

Zapisz się do naszego newslettera