Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany


Fiat

Posiadasz Fiata i chcesz pokazać innym swoją pasję, a może jesteś po prostu fanem tej pięknej marki. W takim razie członkostwo w klubie samochodów klasycznych Fiata to coś dla Ciebie. W Klubie Samochodów Zabytkowych Fiata zetkniesz się z innymi właścicielami Fiata, którzy podzielają Twoją opinię.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub to stowarzyszenie lub fundacja, których wspólną pasją jest posiadanie, odnawianie i konserwacja klasycznych samochodów. Niektóre z tych klubów koncentrują się na określonych modelach lub markach, podczas gdy inne są otwarte dla wszystkich.

Jakim rodzajem działalności zajmuje się Fiat Classic Car Club?

Fiat Classic Car Club ma na celu jednoczenie miłośników klasycznych samochodów Fiata i oferowanie im możliwości dzielenia się swoją pasją oraz uczestniczenia w różnych działaniach i wydarzeniach.

Zostań członkiem Fiat Classic Car Club

istnieje wiele różnych klubów samochodów klasycznych Fiata. Niektóre przykłady obejmują:

Celem klubów samochodów zabytkowych Fiata jest ochrona i zachowanie historii marki Fiat. Robią to, organizując różne przejażdżki, wystawy, sesje techniczne i spotkania towarzyskie. Członkowie mogą również wymieniać się informacjami i współpracować przy projektach i renowacjach. To sposób na wzmocnienie więzi między członkami i ich miłości do klasycznych samochodów Fiata.

Korzyści z członkostwa w Fiat Classic Car Club

Istnieje kilka korzyści związanych z członkostwem w Klubie Fiat Classic Car Club. w ten sposób członkowie mogą współpracować, aby dzielić się swoją miłością do Fiata z innymi. Pozwala to członkom na wymianę wiedzy i informacji. Członkowie mogą również uczestniczyć w różnych wydarzeniach. Jako członek masz również dostęp do określonych produktów i usług, takich jak ubezpieczenie, części i wsparcie techniczne.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualne zapasy Opla

Sprzedaj swój klasyczny samochód Opla

Zapisz się do naszego newslettera