30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)


Alfa Romeo

Czy posiadasz klasyczną Alfę Romeo lub jesteś wielkim fanem tych klasycznych samochodów, to członkostwo w Klubie Alfa Romeo jest czymś dla Ciebie. Te Kluby Alfa Romeo to miejsce, w którym możesz dzielić się swoją pasją z innymi właścicielami i entuzjastami Alfa Romeo. 

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub Klasycznych Samochodów to fundacja, stowarzyszenie lub grupa, w której spotykają się miłośnicy klasycznych samochodów, aby dzielić się swoją pasją. Zwykle kluby te zakładane są wokół konkretnych marek i modeli oldtimerów jako podmiotu. Istnieją również kluby klasycznych samochodów, które nie są założone wokół marki lub modelu, kluby te często dopuszczają każdego entuzjastę starych czasów.

Jakim rodzajem działalności zajmuje się Klub Samochodów Zabytkowych Alfa Romeo?

Głównym zadaniem Klubów Samochodów Zabytkowych Alfa Romeo jest organizowanie corocznych spotkań i wydarzeń, podczas których jego członkowie spotykają się, aby dzielić się swoją pasją do Alfy Romeo, wymieniać się częściami i cieszyć się wzajemnie swoimi klasycznymi Alfami Romeo.

Zostań członkiem Klubu Samochodów Klasycznych Alfa Romeo.

Jeśli chcesz zostać członkiem jednego z Klubów Alfa Romeo, masz do wyboru kilka klubów. Oto kilka z nich:

  • Klub Właścicieli Alfa Romeo (AROC). Ten klub Alfa Romeo jest przeznaczony nie tylko dla posiadaczy Klasycznej Alfy Romeo, mile widziani są również właściciele nowoczesnej Alfy Romeo. Co roku Klub Właścicieli Alfa Romeo organizuje różnorodne zajęcia. Publikują również biuletyn i są aktywnie obecni w Internecie.
  • Klub Alfa UK . Głównym celem Alfa Club UK jest stworzenie wyjątkowego miejsca dla wszystkich miłośników Klasycznej Alfy Romeo. Każdego roku Alfa Club UK organizuje wiele imprez, podczas których ich członkowie spotykają się i dzielą swoją pasją.
  • Klub Właścicieli Alfa Romeo Giulietta. Ten klub klasycznych samochodów jest przeznaczony tylko dla właścicieli Alfa Romeo Giulietta, a ich głównym celem jest zachowanie tych pięknych klasyków. Organizują coroczne imprezy, na których możesz złożyć części do swojej Giulietty i podzielić się swoją pasją z innymi właścicielami. Publikują również biuletyn.
  • Klub samochodów zabytkowych i klasycznych Alfa Romeo. Ten klub koncentruje się na przedwojennych klasycznych samochodach Alfa Romeo. W ciągu roku organizują kilka zajęć, podczas których można dzielić się swoją pasją z innymi właścicielami i pasjonatami.

Korzyści wynikające z członkostwa w Klubie Samochodów Zabytkowych Alfa Romeo

Członkostwo w Klubie Alfa Romeo ma wiele zalet. Na przykład przy Klub Właścicieli Alfa Romeo (AROC) 4 razy w roku otrzymasz gazetkę klubową, co tydzień newsletter, a także możesz uczestniczyć w różnych wycieczkach i wydarzeniach ze zniżką lub bezpłatnie. To samo dotyczy Klub Alfa UK oraz klub Alfa Romeo Vintage & Classic Car.

Kiedy zostajesz członkiem Klub Właścicieli Alfa Romeo Giulietta będziesz otrzymywać zaproszenia na wydarzenia, które klub organizuje dla swoich członków.

E&R Classics to Twój specjalista od klasycznych samochodów i youngtimerów

E&R Classics zawsze ma na stanie ponad 400 klasycznych samochodów w największym salonie klasycznych samochodów w Europie. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij jeden z poniższych przycisków.

Aktualne zapasy Alfy Romeo

Sprzedaj swój klasyczny samochód Alfa Romeo

Zapisz się do naszego newslettera