30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)


Opel

Jesteś wielkim fanem Opla lub sam masz Opla i chciałbyś dzielić się swoją pasją do tego samochodu z innymi? Klub samochodów klasycznych Opla to miejsce dla Ciebie. W Klubie Opla poznasz ludzi, których łączy ta sama pasja.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub samochodów klasycznych to społeczność ludzi, których łączy pasja do konserwacji i odnawiania starych pojazdów, którzy spotykają się i organizują zajęcia, aby dzielić się tą pasją.

Jakim rodzajem działalności zajmuje się Klub Samochodów Zabytkowych Opla?

Opel Classic Car Club zrzesza miłośników starych samochodów Opla i organizuje zajęcia i wydarzenia, aby dzielić się i pielęgnować tę pasję. Ponadto klub jest zaangażowany w ochronę zabytkowych samochodów Opla i promowanie historii przemysłu motoryzacyjnego Opla. Klub utrzymuje kontakty z innymi klubami oldtimerów oraz uczestniczy w imprezach i spotkaniach tych klubów.

Zostań członkiem Klubu Klasycznych Samochodów Opla

Istnieje kilka różnych klubów samochodów klasycznych Opla. Niektóre przykłady to:

  • Klub Opla w Anglii. Opel Club England to brytyjski klub dla właścicieli i entuzjastów pojazdów marki Opel. Klub powstał w 1986 roku i jest jednym z największych klubów Opla w Wielkiej Brytanii. Jako członek możesz uczestniczyć w różnych wydarzeniach, takich jak pokazy, spotkania i warsztaty przez cały rok.
  • Klub właścicieli Opla Manty. OMOC to klub poświęcony modelowi Opel Manta. Klub powstał w 1987 roku i obecnie liczy około 500 osób. Klub organizuje wiele imprez przez cały rok. Jako członek otrzymujesz również dostęp do porad technicznych i wsparcia innych właścicieli Manta oraz zniżki na części i usługi.

Korzyści z członkostwa w Klubie Klasycznych Samochodów Opla

Gdy zostajesz członkiem Opel Classic Car Club, zyskujesz dostęp do wiedzy i doświadczenia innych członków w zakresie konserwacji i renowacji samochodów Opla. Otrzymujesz również dostęp do udziału w wydarzeniach i spotkaniach organizowanych przez klub, gdzie możesz poznać innych pasjonatów starych samochodów Opla i wymienić się doświadczeniami. Dzięki członkostwu przyczyniasz się również do zachowania klasycznych samochodów Opla i promowania ich historii.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R Classics zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

Aktualne zapasy Opla

Sprzedaj swój klasyczny samochód Opla

Zapisz się do naszego newslettera