Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany


Mini

Jesteś wielkim fanem Mini lub sam posiadasz i chciałbyś podzielić się swoją pasją do tej marki z innymi? W takim razie Mini Classic Car Club to miejsce, do którego należy się udać. W Mini Klubie Samochodów Klasycznych spotkasz ludzi, którzy podzielają Twoją pasję.

Co to jest Klub Samochodów Klasycznych?

Klub klasycznych samochodów to stowarzyszenie lub organizacja właścicieli i/lub entuzjastów starych i/lub klasycznych pojazdów, takich jak samochody, motocykle, ciężarówki itp. Klub często koncentruje się na konserwacji i renowacji tych pojazdów oraz zapewnia platforma umożliwiająca właścicielom i pasjonatom dzielenie się pasją do tych pojazdów, wymianę wiedzy i doświadczeń oraz organizację działań społecznych i kulturalnych. Członkowie klubów samochodów klasycznych często gromadzą się na imprezach, przejażdżkach, wystawach, targach i innych spotkaniach.

Jakim rodzajem działalności zajmuje się Mini Klub Samochodów Klasycznych?

Klub klasycznych samochodów Mini często koncentruje się na konserwacji i renowacji tych kultowych samochodów oraz zapewnia właścicielom i entuzjastom platformę do dzielenia się swoją pasją do Mini, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz organizowania działań społecznych i kulturalnych.

Zostań członkiem klubu Mini Classic Car

Niektóre przykłady klubów mini klasycznych samochodów to:

  • Klub właścicieli mini. The Mini Owners Club to brytyjski klub dla entuzjastów i właścicieli klasycznych Minis. Klub oferuje doradztwo techniczne, dostęp do wydarzeń i pokazów oraz społeczność podobnie myślących osób, które podzielają pasję do kultowego Mini.
  • Brytyjski mini klub. British Mini Club to brytyjski klub dla entuzjastów, kolekcjonerów i właścicieli mini. Klub powstał w 1992 roku i liczy obecnie wiele tysięcy członków. Klub organizuje imprezy, pokazy i zloty oraz oferuje wsparcie i doradztwo w zakresie konserwacji i renowacji klasycznych Minis.
  • Miniklub Leylanda. Klub rozwinął się w 2007 roku, kiedy kilku podobnie myślących entuzjastów postanowiło się spotkać. Organizują liczne spotkania klubowe, które odbywają się w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca.

Korzyści z członkostwa w Mini Classic Car Club

Korzyści płynące z członkostwa w Klubie klasycznych samochodów Mini to dostęp do sieci podobnie myślących entuzjastów Mini, gdzie można dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz brać udział w wydarzeniach, przejażdżkach i dniach technicznych, aby poprawić swoje Mini do pokazania, jazdy i konserwacji.

E&R Classics to Twój specjalista w dziedzinie samochodów klasycznych i youngtimer

W E&R Classics zawsze znajdziesz ponad 400 klasycznych samochodów wszelkiego rodzaju w największym salonie klasycznych samochodów w Europie.

 

Aktualne zapasy Mini

Sprzedaj swój Mini klasyczny samochód

Zapisz się do naszego newslettera