Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Ford Mustang 1966

Mustang z 1966 roku zadebiutował z kilkoma drobnymi zmianami, w tym nową osłoną chłodnicy, bocznym wykończeniem, osłonami kół i korkiem gazu. Trzybiegowy tempomat z automatyczną skrzynią biegów stał się dostępny dla 225-konnego V8. Silnik 289 „HiPo” K-code był oferowany z automatyczną skrzynią biegów c4.

„HiPo” można łatwo rozpoznać po tłumiku drgań o grubości 1 cala. Zaoferowano również wiele nowych kolorów lakieru i wnętrza, system nagłośnienia AM/ośmiościeżkowy oraz jedno z pierwszych radioodbiorników samochodowych mono AM/FM. Wcześniej opcjonalne elementy, w tym okrągłe wskaźniki i wyściełane osłony przeciwsłoneczne, stały się standardowym wyposażeniem. Mustang kabriolet był najlepiej sprzedającym się samochodem 1966 roku z 72,119 XNUMX egzemplarzami.

Mustangi z 1966 r. i Mustangi z 1965 r. wyróżniają się różnicami w wyglądzie zewnętrznym, pomimo podobnego projektu. różnice są w naklejce na panelach bocznych za drzwiami. W 1965 Mustang kalkomania miała pionowy kawałek chromu, podczas gdy w 1966 kalkomania była mniejsza. Inne były również kratki i ozdoby przednich wlotów powietrza. Grill Mustanga z 1965 roku miał wzór „plastra miodu”, podczas gdy wersja z 1966 roku miała styl „szczeliny”. W obu modelach zastosowano naklejkę „Horse and Corral” na grillu, Mustang z 1965 roku miał 4 belki rozciągające się po obu stronach stopki, podczas gdy w 1966 te belki zostały usunięte.

Kup klasyczny samochód Ford Mustang 1966

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Forda jest priorytetem numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasykę Ford Mustang 1966

Wysokiej jakości klasyczne samochody Ford Mustang 1966 w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Ford Mustang 1966, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Ford Mustang 1966

W ER Classics możesz oczywiście kupić Forda Mustanga 1966, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z nasi eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedaj lub handluj Ford Mustang 1966 ?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedni klasyczny Ford Mustang 1966!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Forda Mustanga 1966 od ER Classics?

- Szeroka gama klasyków Forda na sprzedaż
- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
- Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Forda Mustanga 1966, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.