Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Ford GT40

Klasyk Forda GT40

Ford GT40 pojawił się po raz pierwszy w 1964 roku. GT40 został nazwany na cześć kategorii Gran Turismo, dla której stworzono ten samochód. Celem Forda GT40 było wygrywanie wyścigów wytrzymałościowych z Ferrari. Stało się to pomyślnie, ponieważ GT40 wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans 4 lata z rzędu.

Ford GT40 był wyposażony w pięciobiegową manualną skrzynię biegów i 5.0 lub 7.0-litrowy silnik V8 o mocy 306 KM. Zaowocowało to wyjątkowo dobrymi wynikami. Na przykład GT40 przyspieszał do 100 km/h w 5.5 sekundy i osiągał prędkość maksymalną 225 km/h. Było to częściowo spowodowane masą samochodu, który był bardzo lekki. GT40 ważył tylko około 1000 kilogramów.

W latach 107-40 wyprodukowano łącznie 1967 Fordów GT1969. To sprawia, że ​​samochód jest bardzo rzadki, a cena pięknego GT40 jest bardzo wysoka. GT40 będzie kosztować ponad 7.5 miliona.

Kup klasyczny samochód Ford GT40 w E&R Classics

Znalezienie Forda odpowiedniego dla siebie to priorytet numer jeden. Poszukiwania wymarzonego samochodu często rozpoczynają się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i podstawowymi informacjami o samochodzie. Wolisz fizycznie obejrzeć samochód? Następnie możesz odwiedzić nasz salon wystawowy w Waalwijk w Holandii. Sprawdź naszą stronę internetową, aby sprawdzić godziny otwarcia.

Kup klasycznego Forda GT40

Wysokiej jakości klasyczne samochody Ford GT40 w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Ford GT40, są sprawdzane na liście ze 125 punktami. Ta ocena jest przeprowadzana przez jednego z naszych techników. Dostarczanie samochodów zabytkowych, które są w idealnym stanie, ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne charakteryzują się zatem wysoką jakością. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat obsługi zabytkowego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach zabytkowych, kliknij tutaj

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Ford GT40

W ER Classics możesz oczywiście kupić Forda GT40, ale oferujemy również możliwość sprzedaży Twojego obecnego klasycznego samochodu lub wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub wymiany swojego klasycznego samochodu, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz salon wystawowy, aby omówić możliwości.

Sprzedać lub wymienić klasycznego Forda GT40?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.


ER Classics ma dla Ciebie odpowiedniego klasycznego Forda GT40!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu Forda GT40 classic od ER Classics?

- Szeroka gama klasyków Forda na sprzedaż

- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat

- Własny warsztat z 20 mechanikami

- Rejestracja i inspekcje

- Transport na cały świat do drzwi

- Wysoka jakość i serwis

- Opcje wymiany

- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego klasycznego samochodu Ford GT40, otrzymasz pomoc od jednego z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się numerem 1 wśród internetowych dealerów klasycznych samochodów w Europie.