Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Ford Capri

Ford Capri to sportowe, czteromiejscowe coupe, które było produkowane od 1968 do 1986 roku. Samochód został zaprojektowany przez Philipa T. Clarka. Capri miał być europejską wersją Mustanga. Pierwszym Fordem Capri był MK I. Samochód został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Brukseli. Samochód był podobny do Cortiny. Wraz z MK I Ford zamierzał stworzyć samochód, który zainteresuje szerszą grupę klientów, oferując go stosunkowo tanio. Z tego powodu samochód był sprzedawany z dużym wyborem różnych silników. Ford dokonał drobnych zmian w MK I w 1972 roku, w tym nowe siedzenia i powiększone tylne światła.

Ford Capri MK II był produkowany od 1974 do 1978 roku. Po ostatnich wydarzeniach, w tym kryzysie naftowym, Ford postanowił stworzyć samochód bardziej odpowiedni do codziennego użytku. Doprowadziło to do szeregu zmian w samochodzie, takich jak krótsza maska ​​i klapa bagażnika w wersji hatchback. Auto było mechanicznie podobne do MK I. Jednak MK II był dłuższy od swojego poprzednika, miał też nowocześniejszą deskę rozdzielczą i mniejszą kierownicę.

„Projekt Carla” był używany w odniesieniu do Capri MK III, który był produkowany od 1978 do 1986 roku. Samochód różnił się nieco od MK II. Koncepcja ulepszonego MK II została zaprezentowana na Salonie Samochodowym w Genewie w 1976 roku. Przód MK III był wyposażony w cztery reflektory i specjalną osłonę chłodnicy. Ponadto Ford poprawił aerodynamikę MK III, co poprawiło osiągi samochodu.

Kup klasyczny samochód Ford Capri

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Forda jest priorytetem numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasykę Ford Capri

Wysokiej jakości klasyczne samochody Ford Capri w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Ford Capri, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Ford Capri

W ER Classics możesz oczywiście kupić Forda Capri, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedaj lub handluj Ford Capri ?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedni klasyczny Ford Capri!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Forda Capri od ER Classics?

- Szeroka gama klasyków Forda na sprzedaż
- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
- Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9 

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Forda Capri, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.