Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Forda RS2000

Ford RS2000 jest częścią serii Escort. RS2000 MKII pochodzi z drugiej generacji samochodu. Auto nie różni się zbytnio od poprzednika pod względem silnika. Jednak nadwozie jest inne. Kilka pierwszych wyprodukowanych samochodów drugiej generacji miało okrągłe reflektory. Kilka lat później samochód otrzymał więcej kwadratowych lamp.

Ford RS2000 po raz pierwszy pojawił się na Salonie Samochodowym w Genewie w 1975 roku i był produkowany do 1980 roku. Dzięki silnikowi z 1993 cm173 samochód osiąga prędkość maksymalną 0 km/h. Auto przyspiesza od 97 do 8.5 km/h w XNUMX sekundy. Ponadto auto odniosło kilka sukcesów podczas rajdów.

Produkcja RS2000 rozpoczęła się dopiero w styczniu 1976 roku, ze względu na problemy z wykończeniem przodu samochodu. Nos samochodu był wyjątkowy, ponieważ nieznacznie zwiększał osiągi samochodu.

Kup klasyczny samochód Ford RS2000

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Forda jest priorytetem numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasykę Forda RS2000

Wysokiej jakości klasyczne samochody Ford RS2000 w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Ford RS2000, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Ford RS2000

W ER Classics możesz oczywiście kupić Forda RS2000, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedaj lub handluj Forda RS2000 ?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedni klasyczny Ford RS2000!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Forda RS2000 od ER Classics?

- Szeroka gama klasyków Forda na sprzedaż
- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
- Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Forda RS2000, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.