Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Ford Mustang 1964

Od momentu wprowadzenia na 5 miesięcy przed normalnym początkiem roku produkcyjnego i produkowanego razem z Fordem Falcons z 1964 roku i kometami Mercury z 1964 roku, najwcześniejsze Mustangi znane są jako model 1964 ½.

Dokładny opis to „początek 1965”, ponieważ znaczące zmiany zostały wprowadzone na początku roku modelowego.

Wszystkie wczesne samochody były sprzedawane przez Forda jako modele z 1965 roku. Low-end model hardtop używany „U-code” 170 cu (2.8 L) prosty silnik 6 z trzybiegową manualną skrzynią biegów i sprzedawany w sprzedaży detalicznej za 2,368 USD. W skład wyposażenia standardowego wchodziły czarne pasy z przodu, schowek na rękawiczki ze światłami oraz wyściełana deska rozdzielcza.

Kup klasyczny samochód Ford Mustang 1964

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Forda jest priorytetem numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasykę Ford Mustang 1964

Wysokiej jakości klasyczne samochody Ford Mustang 1964 w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Ford Mustang 1964, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Ford Mustang 1964

W ER Classics możesz oczywiście kupić Forda Mustanga 1964, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z nasi eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedaj lub handluj Ford Mustang 1964 ?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedni klasyczny Ford Mustang 1964!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Forda Mustanga 1964 od ER Classics?

- Szeroka gama klasyków Forda na sprzedaż
- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
- Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Forda Mustanga 1964, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.