Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Ford GT

Ford GT

Ford GT to supersamochód, który został wypuszczony w 2005 roku i rozpoczął produkcję w 2003 roku. Ford GT pojawił się na rynku jako nowoczesna wersja GT40, który wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans 4 razy z rzędu w latach 1960-tych. Łącznie wyprodukowano 4038 egzemplarzy Forda GT, z czego około 100 trafiło do Europy.

Ford GT ma 6-biegową manualną skrzynię biegów i 5.4-litrowy silnik V8 o mocy 550 KM. Daje to czas od 0 do 100 km/h w 3.5 sekundy. Maksymalna prędkość GT40 wynosiła 330 km/h. Samochód miał w praktyce wyższą prędkość maksymalną, ale została ograniczona przez ogranicznik przy 330 km/h.

W 2016 roku na rynek wszedł nowy model GT, ponieważ 50 lat temu GT40 wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans. Ten nowy wariant GT miał inny silnik niż jego poprzednik. GT40 zawiera silnik V6 EcoBoost z podwójnym turbodoładowaniem, który wytwarza 600 KM i przyspiesza do 100 km/hw 3.1 sekundy. Wymieniono również 6-biegową manualną skrzynię biegów. Zostało to zastąpione siedmiobiegową półautomatyczną skrzynią biegów.

Kup Forda GT w E&R Classics

Znalezienie Forda odpowiedniego dla siebie to priorytet numer jeden. Poszukiwania wymarzonego samochodu często rozpoczynają się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i podstawowymi informacjami o samochodzie. Wolisz fizycznie obejrzeć samochód? Następnie możesz odwiedzić nasz salon wystawowy w Waalwijk w Holandii. Sprawdź naszą stronę internetową, aby sprawdzić godziny otwarcia.

Kup Forda GT

Wysokiej jakości Ford GT w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas samochody, w tym Ford GT, są sprawdzane na liście ze 125 punktami. Ta ocena jest wykonywana przez jednego z naszych własnych mechaników. Dostarczanie samochodów w idealnym stanie ma ogromne znaczenie dla ERClassics. Oferowane przez nas samochody są zatem wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji Ferrara GT lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swojego Forda GT

W ER Classics możesz oczywiście kupić Forda GT, ale oferujemy również możliwość sprzedaży obecnego samochodu lub zamiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub wymiany swojego samochodu, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz salon wystawowy, aby omówić możliwości.

Sprzedać lub wymienić Forda GT?

Konserwacja Forda GT

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji i czasem może się zdarzyć, że coś trzeba będzie naprawić. Nie inaczej jest w przypadku Forda GT. Ponieważ chcesz utrzymywać swojego Forda w jak najlepszym stanie, dobry warsztat jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić obsługę techniczną, ale czasami potrzebujesz dodatkowej odrobiny specjalizacji, wtedy możesz zabrać samochód do warsztatu, w którym skupiają się na 1 marce lub typie samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi samochodami i dlatego specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych samochodów.

 

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedniego Forda GT!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu Forda GT od ER Classics?

- Szeroka gama samochodów Ford na sprzedaż

- Wszystkie samochody zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat

- Własny warsztat z 20 mechanikami

- Rejestracja i inspekcje

- Transport na cały świat do drzwi

- Wysoka jakość i serwis

- Opcje wymiany

- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego Forda GT, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się numerem 1 wśród internetowych dealerów klasycznych samochodów w Europie.