Kupuj bezpiecznie online | Dostawa do Twoich drzwi | Możliwość wymiany
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Forda Sierra Coswortha

Rozwój Forda Sierra Cosworth rozpoczął się, gdy Stuart Turner został szefem Ford Motorsport w Europie. Turner zdał sobie sprawę, że w tym momencie Ford nie mógł już konkurować z rywalami w sportach motorowych. Dlatego chciał opracować samochód, który przywróci Forda do rywalizacji

Silnik samochodu został zaprojektowany przez Coswortha. Ford chciał mieć silnik YAA, który powinien dostarczać 180 KM na ulicy i 300 KM w ustawieniach wyścigowych. Cosworth postawił dwa wymagania, zanim zgodził się z Fordem. Po pierwsze, silnik nie mógł dostarczyć mniej niż 204 KM. Ponadto Ford musiałby kupić co najmniej 15,000 5,000 silników od Coswortha. Pomimo tego, że potrzebował tylko XNUMX silników, Ford zaakceptował transakcję.

Ford Sierra Cosworth został zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Genewie w 1985 roku. Ford z silnikiem YAA osiąga prędkość maksymalną 239 km/h. Auto przyspiesza od 0 do 97 km/h w zaledwie 6.5 sekundy. Samochód był produkowany do 1992 roku.

Kup klasyczny samochód Ford Sierra Cosworth

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Forda jest priorytetem numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasykę Forda Sierra Coswortha

Wysokiej jakości klasyczne samochody Ford Sierra Cosworth w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Ford Sierra Cosworth, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Ford Sierra Cosworth

W ER Classics możesz oczywiście kupić Forda Sierra Cosworth, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z nasi eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedaj lub handluj Forda Sierra Coswortha ?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

Forda Sierra Coswortha

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedni klasyczny Ford Sierra Cosworth!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Forda Sierra Cosworth od ER Classics?

- Szeroka gama klasyków Forda na sprzedaż
- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
- Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Forda Sierra Cosworth, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.