FILTRY

Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00
Ustaw kierunek malejący


Twój specjalista Forda
Ford

Klasyczne samochody Forda na sprzedaż w ERclassics

Jak kupić klasyczny samochód Forda?
Planujesz kupić klasyczny samochód Forda? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce w ER Classics. Tutaj znajdziesz bardzo zróżnicowaną gamę klasycznych Fordów, w tym Forda Mustang Coupe, Cabriolet i Fastback, Capri, Thunderbird, Sierra, Taunus i F100. Ale możesz również skontaktować się z nami w sprawie przedwojennych klasyków, takich jak Ford Model A lub Model T.

Aby wesprzeć Cię w dokonaniu właściwego wyboru, gdy zdecydujesz się na zakup klasycznego Forda, przygotowaliśmy na naszej stronie obszerny fotoreportaż dla każdego samochodu z naszej oferty. Posiadamy również zdjęcia 360 stopni wnętrza i zewnętrza oraz wideo.

Wolisz oglądać klasykę fizycznie? Zapraszamy do naszego salonu w Waalwijk w Holandii. Nasi eksperci od klasycznych samochodów są dostępni zarówno online, jak i offline, oferując bezpłatne porady.

Chcesz kupić klasycznego Forda w ER Classics?
Jeśli jesteś zainteresowany kupnem klasycznego samochodu Forda, jesteś we właściwym miejscu. W ERclassics jakość jest na pierwszym miejscu, dlatego znajdziesz wysokiej jakości klasyczne samochody, które często były gruntownie odnawiane i mają bogatą historię. Nasze klasyki sprawdzane są w 125 punktach we własnym warsztacie. Specjalizujemy się również w rejestracji i inspekcjach, a transport na cały świat do Twoich drzwi wejściowych jest możliwy.

Wymienić lub sprzedać klasyczny samochód Forda?
Oprócz zakupu klasycznego samochodu Forda, możesz również skontaktować się z nami w sprawie sprzedaży lub wymiany swojego klasyka. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych ekspertów od klasycznych samochodów, którzy udzielą Ci więcej informacji na temat sprzedaży i/lub handlu Twoim klasycznym Fordem.

Kiedy kupujesz klasyczny samochód Forda?
Kupno klasycznego Forda to wyjątkowe wydarzenie, które dla każdego może mieć swój własny powód. Na przykład, możesz odwiedzić amerykańskie wydarzenie związane z klasycznymi samochodami w Fordzie Mustang lub wybrać się na fajną wycieczkę Thunderbirdem. Niezależnie od celu, ER Classics ma coś dla każdego.

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online
Kupowanie klasycznego samochodu Forda to specjalny proces, w którym nasi eksperci od klasycznych samochodów chętnie Ci pomogą. Kupując u nas klasykę, wspieramy Cię przed, w trakcie i po zakupie. ERclassics specjalizuje się w sprzedaży klasycznych samochodów na całym świecie od 2008 roku. Czy kupujesz swój następny klasyczny samochód Forda od internetowego dealera klasycznych samochodów numer 1 w Europie?