Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest otwarty tylko po wcześniejszym umówieniu
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Ford Mustang Cabriolet

Ford Mustang Cabrio zadebiutował z umiarkowanymi zmianami wykończenia, w tym nową kratką, ozdobami bocznymi, kołpakami i pokrywą gazową. Do 225 hp V8 została udostępniona trzydniowa automatyczna skrzynia biegów. Silnik kodowy 289 "hipo" K był oferowany z automatyczną skrzynią biegów c4, miał mocniejsze elementy wewnętrzne, a automatyczna skrzynia biegów hipo była identyfikowana przez zewnętrzną obudowę serwomotoru oznaczoną literą C.

Ford Mustang Klasyczne samochody na sprzedaż

Długi wałek rozrządu ze stałym podnoszeniem, który pozwalał wysokiemu obrotowi 289 na osiąganie mocy, z której był znany, nie był przyjazny dla nieautomatycznego automatycznego przemiennika momentu obrotowego. Po zdjęciu pokryw zaworów znajduje się duża litera "K" wybita pomiędzy sprężynami zaworowymi, która wraz z wkręcanymi kołkami do regulowanych wahaczy. Dostępnych jest również wiele nowych opcji farb i kolorów wnętrza, system nagłośnienia AM / 8-ścieżkowego i jedno z pierwszych radioodtwarzaczy samochodowych AM / FM.

Kupujesz Ford Mustang Cabriolet?

Usunięto także zestaw wskaźników Falcon; poprzednio opcjonalne funkcje, w tym okrągłe wskaźniki i wyściełane osłony przeciwsłoneczne, stały się standardowym wyposażeniem. Mustang kabriolet byłby najlepiej sprzedającym się w 1966 ze sprzedawanym 72119.

Ford Mustang Cabriolet

E & R Classics, Twój specjalista od Ford Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

Jakie są zalety zakupu samochodu Ford Mustang Cabriolet w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, spawanie i wewnętrzne procedury dotyczące samochodu Ford Mustang Cabriolet
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Kompletna renowacja samochodu Ford Mustang Cabriolet
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego