Niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Ford Mustang Cabriolet

Ford Mustang Cabriolet zadebiutował z kilkoma drobnymi zmianami, w tym nową osłoną chłodnicy, bocznymi wykończeniami, kołpakami i korkiem wlewu paliwa. W 225-konnym V8 dostępna stała się trzybiegowa automatyczna skrzynia biegów, tempomatowa. Silnik 289 „hipo” K-code był oferowany z automatyczną skrzynią biegów c4.

Po zdjęciu pokryw zaworów duża litera „K” jest wybita między sprężynami zaworów, a także śruba do regulowanych wahaczy. Zaoferowano także wiele nowych kolorów lakieru i wnętrza, system nagłośnienia AM/ośmiościeżkowy oraz jedno z pierwszych radioodbiorników samochodowych mono AM/FM.

Ford usunął tablicę przyrządów Falcon, poprzednio opcjonalne funkcje, w tym okrągłe wskaźniki i wyściełane osłony przeciwsłoneczne, stały się standardowym wyposażeniem. Mustang kabriolet był bestsellerem w 1966 roku z 72,119 XNUMX sprzedanymi samochodami.

Kup klasyczny samochód Ford Mustang Cabriolet

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Forda jest priorytetem numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasykę Ford Mustang Cabriolet

Wysokiej jakości klasyczne samochody Ford Mustang Cabriolet w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Ford Mustang Cabriolet, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Ford Mustang Cabriolet

W ER Classics możesz oczywiście kupić Forda Mustanga Cabriolet, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z nasi eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedaj lub handluj Ford Mustang Cabriolet ?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiedni klasyczny Ford Mustang Cabriolet!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Forda Mustanga Cabriolet od ER Classics?

- Szeroka gama klasyków Forda na sprzedaż
- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
- Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Forda Mustang Cabriolet, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i może słusznie nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.