28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)


Ford

Czy jesteś właścicielem klasycznego Forda i regularnie potrzebujesz części? Więc czytaj szybko! Oprócz kupna i sprzedaży youngtimerów i klasycznych samochodów, E&R Classics może również doradzić w zakresie klasycznych części samochodowych. Niezależnie od tego, czy szukasz części do samochodów Ford Classic jako osoba prywatna, czy firma, zawsze ważne jest, aby zamawiać części dobrej jakości od sprawdzonych dostawców. Na tej stronie wyjaśniamy, które części są dostępne, jak najlepiej zamówić części i przedstawiamy kilku niezawodnych specjalistów Forda.

Różne klasyczne części Forda

Biorąc pod uwagę ogromną różnorodność w liczbie klasycznych modeli samochodów Forda, dostępnych jest również wiele różnych części. Pomyśl o częściach takich jak tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, pompa wodna, chłodnica, silniki i skrzynie biegów. Są też uniwersalne części do Forda, takie jak uszczelki, rury i lampy. Dostępnych jest wiele części i akcesoriów zarówno do napraw, jak i ulepszania Twojego klasycznego samochodu.

Części Forda do różnych klasycznych modeli 

Ford stał się znany na całym świecie dzięki modelowi T, pierwszemu produktowi produkowanemu masowo. Od tego czasu marka wypuściła wiele różnych modeli. Szereg dobrze znanych klasycznych samochodów marki Ford to Ford Model A, Ford Thunderbird, Forda Capri, Forda Taunusa, Ford Mustang i Ford Cortina. Wszystkie modele, do których specjaliści Forda produkują części.

Kup online klasyczne części samochodowe Forda

Dostępne są zarówno używane / używane, jak i nowe części do klasycznych Fordów. Każdego roku odbywają się różne targi / wydarzenia, na których można zdobyć klasyczne części samochodowe. Jednak często znacznie łatwiej jest zamówić online klasyczne części samochodowe Forda. W ten sposób możesz łatwo wyszukać odpowiednią część, porównać różne sklepy internetowe i zlecić dostawę produktów do domu. Czego chcieć więcej?

Gotowy do zakupu klasycznych części do Forda?

Czy potrzebujesz części do swojego klasycznego samochodu Ford i masz zamiar je kupić? Skorzystaj z wiedzy E&R Classics. Nasi mechanicy na co dzień zajmują się konserwacją klasycznych Fordów i wiedzą lepiej niż ktokolwiek inny, na co zwrócić uwagę przy zakupie części. Na tej stronie przedstawiamy szereg niezawodnych specjalistów Forda, u których możesz łatwo zamówić części przez Internet. Zachęcamy do kliknięcia jednego z poniższych linków i skontaktowania się ze specjalistą. E&R classics nie sprzedaje ani nie dostarcza samodzielnie części, ci specjaliści zrobią to za Ciebie.

Części zamienne Vintage i Classic

Nowe części online

Klasyczna chatka na części

Klasyczne części zamienne Ford

Części zamienne MEV

Amerykańskie Customville

SVC

E&R Classics ma na stanie ponad 400 klasycznych samochodów i młodych zegarów 

Szukasz klasycznego samochodu marki Ford i zastanawiasz się, czy Twój wymarzony samochód jest w naszym salonie? Aby uzyskać więcej informacji, kliknij jeden z poniższych przycisków. Mając na stanie ponad 400 klasycznych samochodów, zawsze znajdziesz samochód, który Ci odpowiada. 

Aktualne zapasy Opla

Sprzedaj swój klasyczny samochód Opla

Zapisz się do naszego newslettera