28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)


Mini

Mini to bardzo popularna marka wśród miłośników klasycznych samochodów i jeden z najbardziej znanych modeli samochodów wszechczasów. Nic więc dziwnego, że jest wielu dostawców, którzy specjalizują się w klasycznych częściach samochodowych do Mini. Czy jesteś dumny z posiadania Mini i szukasz części? W takim razie niech E&R Classics Ci doradzi.

Na co dzień zajmujemy się kupnem i sprzedażą samochodów klasycznych, w tym Mini. Majstrowanie przy tych klasycznych samochodach jest również ważną częścią naszej organizacji i posiadamy własny warsztat z ponad 20 mechanikami. Oni wiedzą lepiej niż ktokolwiek inny, na co zwrócić uwagę przy zamawianiu części Mini, a na tej stronie chcielibyśmy przedstawić Państwu kilku sprawdzonych dostawców.

Gdzie kupujesz klasyczne części Mini?

Lubisz przeszukiwać targi w poszukiwaniu części, czy wolisz łatwy sposób i zamawiać części przez Internet w sklepie internetowym? Więksi specjaliści od klasycznych części samochodowych często mają sklep internetowy oprócz sklepu, w którym można łatwo zamówić części Mini. W ten sposób możesz łatwo i szybko zamówić części z domu, które często są dostarczane następnego dnia.

Klasyczne części samochodowe do różnych modeli Mini

Chociaż ludzie często myślą o jednym modelu klasycznego samochodu Mini, rzeczywiście wydano kilka modeli. Dlatego zamawiając części przez Internet, zawsze upewnij się, że szukasz części do odpowiedniego typu Mini. Niektóre popularne modele to Mini 850, Mini 1000, Mini klubowicz lub Mini Cabriolet. Różne modele, do których często trzeba zamawiać różne części.

Różne klasyczne części Mini

W przypadku klasycznych samochodów Mini dostępnych jest wiele części, które często można kupić online. Łatwo filtruj w sklepie internetowym według typu Mini, roku i kategorii części. Za naciśnięciem jednego przycisku otrzymasz przegląd zarówno nowych, jak i używanych / używanych części Mini. Części, które możesz zamówić to silniki, skrzynie biegów, gaźniki, felgi, opony, hamulce, wydechy, gumy, uszczelki i oświetlenie.

Szukasz specjalisty od mini klasycznych samochodów?

E&R Classics pracuje na co dzień ze wszystkimi typami klasycznych części samochodowych i dlatego lepiej niż ktokolwiek inny wie, jak ważna jest dobra, niezawodna specjalność. Na tej stronie przedstawiamy szereg specjalistów, u których można zamówić części Mini (online). Zobacz teraz wybranego dostawcę i skontaktuj się z nami. E&R classics nie sprzedaje ani nie dostarcza samodzielnie części, ci specjaliści zrobią to za Ciebie.

Minisport

Mini części zamienne

Minis Części zamienne online

Somerforda Mini

P&L Minis

Oldskool Minis

Zawsze ponad 400 klasycznych samochodów w magazynie

Oprócz porad w zakresie części, możesz oczywiście skontaktować się z nami w sprawie kupna i sprzedaży klasycznych samochodów, w tym ukochanego Mini. Mając na stanie ponad 400 klasycznych samochodów i youngtimerów, możemy naprawdę nazwać się największym salonem klasycznych samochodów w Europie.

Aktualne zapasy Mini

Sprzedaj swój Mini klasyczny samochód

Zapisz się do naszego newslettera