28 i 29 maja (Pięćdziesiątnica) SHOWROOM NIECZYNNY - niedziela 4 czerwca CARS & COFFEE oraz SHOWROOM EXTRA OTWARTY (12:00-16:00)


Ferrari

Czy jesteś dumnym posiadaczem klasycznego samochodu Ferrari, czy też pracujesz zawodowo w Ferrari, to z pewnością od czasu do czasu będziesz potrzebować części. W przypadku włoskiego samochodu sportowego, takiego jak Ferrari, bardzo ważne jest, aby używać odpowiednich części oldtimerowych. Szczególnie, gdy osiągasz wyższe prędkości, ważne jest, aby mieć części wysokiej jakości.

W E&R Classics regularnie kupujemy i sprzedajemy nowsze oldtimery Ferrari i Ferrari. Wiemy lepiej niż ktokolwiek, jak ważne jest używanie odpowiednich części. Nasz zespół mechaników na co dzień zajmuje się przygotowywaniem do sprzedaży oldtimerów i young-timerów. Jakość jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą.

Części oldtimerowe Ferrari to podstawa dobrej konserwacji

Podobnie jak nowe Ferrari, klasyczny samochód Ferrari wymaga konserwacji. W E&R Classics codziennie pracujemy nad klasycznymi samochodami (Ferrari) i od lat kupujemy od naszych stałych, niezawodnych dostawców. Aby jak najlepiej zachować oldtimerowe hobby, chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i kontaktami, aby mogli Państwo otrzymać części najlepszej jakości.

Kup klasyczne części samochodowe Ferrari

Tam, gdzie prawdopodobieństwo znalezienia części Ferrari na targach lub wydarzeniu jest mniejsze, możesz łatwo znaleźć je w Internecie. Obecnie istnieje wiele sklepów internetowych specjalizujących się we włoskich klasycznych częściach samochodowych, w tym Ferrari. Możesz łatwo wyszukiwać, porównywać i zamawiać części online. Ponieważ nie masz fizycznego kontaktu ze specjalistą, tym ważniejsze jest, abyś znalazł rzetelnego dostawcę. Na tej stronie przedstawiamy wielu niezawodnych dostawców części oldtimer Ferrari.

Części do różnych modeli Ferrari

Każdy typ Ferrari jest inny i dlatego często potrzebne są inne części. Niektóre popularne oldtimery Ferrari to Ferrari Dino, Testarossa, Daytona, Berlinetta, 328, 308 i na przykład Ferrari 348. Potrzebne części mogą się różnić od tarcz hamulcowych, klocków hamulcowych i przewodów hamulcowych po kompletne silniki i skrzynie biegów. Części używane / używane lub nowe, znajdziesz je wszystkie w Internecie.

Chętnie podzielimy się z Tobą naszą oldtimerową wiedzą o Ferrari

Chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą wiedzą, abyś mógł jak najlepiej cieszyć się swoim oldtimerem Ferrari. Poniżej wymieniliśmy kilku specjalistów Ferrari, którzy mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednie (oldtimerowe) części. Możesz kliknąć jeden z linków i odwiedzić wybraną stronę internetową. E&R Classics nie sprzedaje ani nie dostarcza samodzielnie części, ci specjaliści zrobią to za Ciebie.

Części Ferrari

Eurospare

Super wydajność

Klasyczne części Ferrari

Części zamienne Ferrari

E&R Classics to Twój klasyczny samochód i młody specjalista od timerów

Mając na stanie zawsze ponad 400 klasycznych samochodów, bez wątpienia jest samochód dla Ciebie. Zajrzyj do naszego cyfrowego salonu, klikając jeden z przycisków.

Aktualna oferta Ferrari

Sprzedaj swój klasyczny samochód Ferrari

Zapisz się do naszego newslettera