26 maja (Dzień Wniebowstąpienia) SALON ZAMKNIĘTY


Placet

Szukasz części do swojego oldtimera Fiata? W takim razie pozwól doradzić profesjonalistom z E&R Classics. Oprócz sprzedaży oldtimerów i młodych timerów posiadamy warsztat z 20 mechanikami, którzy na co dzień zajmują się konserwacją m.in. oldtimerów Fiata. Przy wszystkich dostępnych obecnie opcjach zakupu części, może się to wydawać przytłaczające dla niektórych entuzjastów oldtimerów. Na tej stronie wyjaśniamy dokładnie, jak najlepiej zamawiać części i kto jest wiarygodnym dostawcą.

Kiedy potrzebujesz oldtimerowych części do Fiata?

Podobnie jak w przypadku nowoczesnych modeli Fiata, klasyczny samochód również wymaga uwagi i miłości, aby pozostać w jak najlepszym stanie. Oczywiście chcesz móc cieszyć się swoim włoskim klasykiem tak długo, jak to możliwe, a konserwacja odgrywa w tym ważną rolę. Używając odpowiednich części do oldtimerów Fiata i wymieniając je na czas, Twój włoski oldtimer pozostanie w doskonałym stanie. Niektórzy entuzjaści lubią majstrować przy swoim oldtimerze, inni wolą zlecać to na zewnątrz. Niemniej jednak dobrze jest wiedzieć, jakie części są dostępne w jakiej cenie.

Kupowanie części Fiat Oldtimer (online)

W ostatnich latach coraz więcej specjalistów Fiata oferuje możliwość zakupu części przez Internet. Tam, gdzie wcześniej często chodziłeś fizycznie w sklepie, teraz sprzedaż odbywa się głównie za pośrednictwem sklepów internetowych. Możesz łatwo znaleźć odpowiednie części do Fiata na stronach internetowych i zamówić je do domu za naciśnięciem jednego przycisku. Dużą zaletą kupowania starych części Fiata przez Internet jest to, że często są one dostarczane następnego dnia.

Fiat Oldtimer części do różnych modeli

Kiedy myślisz o Fiacie, szybko przychodzi Ci do głowy ikona Fiat 500 oldtimer. Dlatego jest wielu specjalistów, którzy koncentrują się szczególnie na tym modelu i dlatego wiele części jest na sprzedaż. Ale co z innymi popularnymi modelami, takimi jak Fiat 124, Fiat 126, Fiat 600, Fiat Panda i Fiat 800. Każdy z tych modeli, który jest bardzo popularny wśród włoskich miłośników oldtimerów.

Różne rodzaje części do oldtimerów Fiata

Do każdego oldtimera Fiata dostępne są inne rodzaje części. Na przykład części do starego Fiata 500 będą się różnić od części do Fiata 800. Dużą zaletą kupowania części przez Internet jest to, że w sklepie internetowym można łatwo filtrować według modelu i roku. Otrzymasz wtedy przegląd wszystkich dostępnych części. Części wspólne obejmują opony i felgi, zderzaki i wykończenia, emblematy i naklejki, części silnika, uszczelki, układy hamulcowe, lusterka, gumy, wydechy i światła.

Chętnie podzielimy się z Tobą naszą oldtimerową wiedzą o Fiacie

Aby mieć pewność, że zamówisz odpowiednie części do swojego ukochanego klasycznego samochodu Fiata, chcielibyśmy przedstawić Ci wielu niezawodnych specjalistów w zakresie części zamiennych. Zachęcamy do kliknięcia jednego z poniższych linków i skontaktowania się ze specjalistą. E&R classics nie sprzedaje ani nie dostarcza samodzielnie części, ci specjaliści zrobią to za Ciebie.

Zastąpienie

Środkowy garaż Barton

Moto Bambino

Warsztaty retro Scottys

Weenie fiaty

Fiat 500 części zamienne

E&R Classics ma na stanie ponad 400 oldtimerów i youngtimerów

Szukasz klasycznego auta i zastanawiasz się, czy Twój wymarzony samochód jest w naszym salonie? Aby uzyskać więcej informacji, kliknij jeden z poniższych przycisków

Aktualne zapasy Opla

Sprzedaj swój klasyczny samochód Opla

Zapisz się do naszego newslettera