FILTRY

30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)
Ustaw kierunek malejący

Szukam Fiat?

Zarejestruj się, a damy Ci znać, kiedy będzie dostępny

Kupujemy twoje Fiat!

Czy masz Fiat i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego magazynu

Kontakt

Fiat Aukcja

Zobacz nasze online Fiat aukcja klasycznych samochodów. Nowa aukcja co 2 tygodnie. Od i dla naszych klientów.

Zobacz naszą aukcję

Twój specjalista Fiata
Fiat

Klasyczny samochód Fiata na sprzedaż w ER Classics

Kupowanie klasycznego samochodu Fiata w ER Classics
Zakup klasycznego Fiata to wyjątkowy moment, w którym my w ERclassics z przyjemnością Cię wesprzemy. Znajdziesz wysokiej jakości klasyczne Fiaty, takie jak Fiat 500, 600, 850, Spider czy np. Topolino. Bez względu na to, jaki masz cel, kupić klasyczny samochód Fiata, jeździć po wiosce lub pojechać na wybrzeże, w ERclassics znajdziesz Fiata, który dokładnie Ci odpowiada.

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online
Kiedy zamierzasz kupić klasycznego Fiata, poprowadzimy Cię przed, w trakcie i po procesie zakupu. Od 2008 roku specjalizujemy się w sprzedaży samochodów clasi i youngtimerów i wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, aby znaleźć swój wymarzony samochód. Kupujesz swój następny klasyczny samochód w ER Classics, największym w Europie salonie klasycznych samochodów online?

Kup odpowiedni Fiat Classic
Oczywiście ważne jest, abyś wybrał Fiata, który najbardziej Ci odpowiada i spełnia Twoje życzenia. Nasi eksperci od klasycznych samochodów mogą Ci doradzić jak nikt inny w tej dziedzinie. Na naszej stronie znajdziesz obszerny fotoreportaż, zdjęcia 360 stopni wnętrza i zewnętrza, film i informacje w tle. Jeśli wolisz odwiedzić nasz salon wystawowy w Waalwijk w Holandii, oczywiście jest to również możliwe.

Sprzedam wysokiej jakości klasyczne samochody Fiat
W E&R Classics oferujemy tylko wysokiej jakości klasyczne samochody Fiata, które często były gruntownie odnawiane i sprawdzane przez nasz własny warsztat. Specjalizujemy się również w rejestracji i inspekcjach, a światowy transport do Twoich drzwi jest możliwy.

Wymień lub sprzedaj swojego klasycznego Fiata
Oprócz sprzedaży klasycznych samochodów Fiata możesz również skontaktować się z ERclassics w celu sprzedaży lub wymiany własnego klasyka. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat handlu lub sprzedaży swojego klasycznego Fiata?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców.