27 kwietnia (Dzień Króla) SALON NIECZYNNY

Ford Thunderbird


Szukam Ford?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Ford!

Czy masz Forda i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Ford Thunderbird | Zestaw kontynentalny | Stan dobry | 1955

Highlights:

- Wyposażony w popularny zestaw Continental
- Dobry stan
- 4.8-litrowy silnik V8
- Automatyczna skrzynia biegów

Sprzedam Forda Thunderbirda w bardzo dobrym stanie
Oferujemy do sprzedaży tego pięknego Forda Thunderbirda z 1955 roku. Thunderbird pochodzi od znanego klienta, który w przeszłości kupił u nas samochód. Ford Thunderbird napędzany jest silnikiem V4.8 o pojemności 8 litra, połączonym z automatyczną skrzynią biegów. Ten klasyk jest w dobrym stanie zarówno optycznym, jak i technicznym.

Do sprzedania Ford Thunderbird z zestawem Continental
Jak widać na zdjęciach nie jest to standardowy Ford Thunderbird. Ten Thunderbird jest wyposażony w tak zwany zestaw Continental, który mieści koło zapasowe i świetnie wygląda na tym amerykańskim klasyku. Ma piękną czerwoną farbę, która bardzo dobrze łączy się z chromowanymi i białymi ścianami. Wnętrze jest dwukolorowe i oferuje różne luksusowe opcje, takie jak elektrycznie sterowane szyby, regulowana kierownica i elektrycznie regulowana kanapa. Ford posiada czarny miękki dach w bardzo zadbanym stanie, który można błyskawicznie złożyć, aby móc cieszyć się świeżym powietrzem podczas jazdy.

Chcesz kupić Forda Thunderbirda?
Szukasz Forda Thunderbirda z 1955 r.? Prosimy o pozostawienie swoich danych poprzez formularz kontaktowy na tej stronie lub bezpośrednio pod numerem +31 416 751 393. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a nawet nakręcą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: f9452
  • Robić: Ford
  • Model: Thunderbird
  • Rok: 1955