15 sierpnia (Wniebowzięcie) SHOWROOM OPEN - Lipiec i sierpień OPEN jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Volvo P1800E

Klasyczne Volvo P1800E

Volvo P1800E to samochód sportowy od Volvo Cars. Jest następcą XIX wieku.
Liczne zmiany pojawiły się w modelu 1800E z wtryskiem paliwa w 1970 r.; Silnik B20E z wtryskiem paliwa Bosch D-Jetronic i zmienionym wałkiem rozrządu. Wszystko to zapewniało 130 KM bez dodatkowego wpływu na zużycie paliwa.
Prędkość maksymalna wynosiła około 190 km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h osiągnięto w 9.5 sekundy. Ponadto model z 1970 roku był pierwszym 1800 z hamulcami tarczowymi na cztery koła.

Kup klasyczny Volvo P1800E w E&R Classics

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Volvo to priorytet numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasyczne Volvo P1800E

Wysokiej jakości klasyczne samochody Volvo P1800E w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Volvo P1800E, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Volvo P1800E

W ER Classics możesz oczywiście kupić Volvo P1800E, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu swoim klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedać lub wymienić Volvo P1800E?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiednie klasyczne Volvo P1800E!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Volvo P1800E od ER Classics?

-Szeroka gama klasyków Volvo na sprzedaż
- Wszystkie samochody klasyczne zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
-Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Volvo P1800E, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.