15 sierpnia (Wniebowzięcie) SHOWROOM OPEN - Lipiec i sierpień OPEN jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Volvo Amazon

Klasyczne Volvo Amazon

Amazon to samochód średniej wielkości produkowany przez Volvo Autos w latach 1956-1970, wprowadzony w Stanach Zjednoczonych jako 122S na New York International Auto Show w kwietniu 1959 roku.
Volvo Amazon otrzymało ten sam rozstaw osi, a także duży wzrost i wysoki punkt H jak jego poprzednik i miało 3 konfiguracje modeli: dwudrzwiowy sedan, czterodrzwiowy sedan i kombi. W 1959 roku Volvo dostarczyło przednie pasy bezpieczeństwa jako standardowe wyposażenie wszystkich swoich pojazdów, w tym modeli eksportowych. Kiedy samochód został wprowadzony, nosił nazwę „Amason”, ale niemiecki producent motocykli Kreidler już zarejestrował tę nazwę. Ostatecznie obie firmy zgodziły się, że Volvo może używać tej nazwy tylko we własnym kraju, pod warunkiem zmiany nazwy na Amazon.
Amazon był pierwotnie produkowany w fabryce Volvo w Lundby w Göteborgu, a następnie w Torslandaverken. Do końca produkcji Volvo wyprodukowało 667,791 234,653 samochodów Amazon: 4 359,917 modele 2-drzwiowe, 73,220 XNUMX modeli XNUMX-drzwiowych i XNUMX XNUMX kombi.

Kup klasyczny Volvo Amazon w E&R Classics

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Volvo to priorytet numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasycznego Volvo Amazon

Wysokiej jakości klasyczne samochody Volvo Amazon w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Volvo Amazon, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Volvo Amazon

W ER Classics możesz oczywiście kupić Volvo Amazon, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedajesz lub handlujesz Volvo Amazon?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiednie klasyczne Volvo Amazon!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Volvo Amazon od ER Classics?

-Szeroka gama klasyków Volvo na sprzedaż
- Wszystkie samochody klasyczne zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
-Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9


Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Volvo Amazon, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.