15 sierpnia (Wniebowzięcie) SHOWROOM OPEN - Lipiec i sierpień OPEN jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Volvo 1800ES

Klasyczne Volvo P1800ES

Volvo 1800ES to samochód sportowy od Volvo Cars. Jest następcą P1800E.
Ostatni model pojawił się w 1972 roku, 1800ES, coupe kombi z całkowicie przeszkloną tylną klapą, czasami określane jako strzelający hamulec. Ostateczny projekt został wybrany po zbudowaniu dwóch prototypów przez Sergio Coggiola i Pietro Frua.
Dziwnie wyglądający prototyp Frui, Raketen, znajduje się obecnie w Muzeum Volvo. Oba włoskie prototypy uznano za zbyt futurystyczne, a propozycja Jana Wilsgaarda (własnego projektanta) została zaakceptowana. Silnik ES został obniżony do 125 KM poprzez zmniejszenie stopnia sprężania za pomocą grubszej uszczelki głowicy. Chociaż maksymalna moc spadła, faktycznie poprawiono osiągi na drodze.
Jako alternatywę dla zwykłej czterobiegowej manualnej skrzyni biegów z nadbiegiem, w 1800ES dostępna była trzybiegowa automatyczna skrzynia biegów Borg-Warner. Ze względu na zaostrzenie amerykańskich norm bezpieczeństwa i emisji w 1974 r. Volvo nie jest w stanie przeprojektować 1800 ES w małych ilościach. W ciągu dwóch lat produkcyjnych zbudowano tylko 8,077 1800 egzemplarzy ES.

Kup klasyczny Volvo P1800ES w E&R Classics

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Volvo to priorytet numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasyczne Volvo P1800ES

Wysokiej jakości klasyczne samochody Volvo P1800ES w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Volvo P1800ES, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Volvo P1800ES

W ER Classics możesz oczywiście kupić Volvo P1800ES, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu swoim klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedać lub wymienić Volvo P1800ES?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.

ER Classics ma dla Ciebie odpowiednie klasyczne Volvo P1800ES!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Volvo P1800ES od ER Classics?

-Szeroka gama klasyków Volvo na sprzedaż
- Wszystkie samochody klasyczne zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
-Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Volvo P1800ES, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.