FILTRY

30 maja (Boże Ciało) SHOWROOM OTWARTY - niedziela 2 czerwca SAMOCHODY I KAWA oraz SHOWROOM DODATKOWE OTWARTE (10:00-14:00)
Ustaw kierunek malejący

Szukam Volvo?

Zarejestruj się, a damy Ci znać, kiedy będzie dostępny

Kupujemy twoje Volvo!

Czy masz Volvo i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, aby dodać je do naszego magazynu

Kontakt

Volvo Aukcja

Zobacz nasze online Volvo aukcja klasycznych samochodów. Nowa aukcja co 2 tygodnie. Od i dla naszych klientów.

Zobacz naszą aukcję

Twój specjalista Volvo
Volvo

Klasyczny samochód Volvo na sprzedaż w ER Classics

Kupowanie klasycznego samochodu Volvo w ER Classics

Planujesz kupić klasyczne Volvo? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce w ERclassics. Oferujemy wysokiej jakości klasyczne samochody Volvo, takie jak Volvo Amazonka, P1800, 240, 242, 245, T5R, Duett i PV544. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje swoim Volvo, czy na dzień z rodziną na wybrzeże, u nas znajdziesz klasykę, która Ci odpowiada.

Wysokiej jakości klasyczne samochody Volvo

Oferowane przez nas klasyczne samochody Volvo są często gruntownie odrestaurowane i odznaczają się wysoką jakością zarówno pod względem optycznym, jak i technicznym. Każdy samochód jest oceniany na 125 punktów przez jednego z naszych mechaników. Specjalizujemy się również w rejestracji i inspekcjach, a transport do Twoich drzwi wejściowych jest możliwy.

Właściwy klasyczny samochód Volvo dla Ciebie

Każdy ma swój własny powód, by kupić klasyczny samochód Volvo. Bez względu na powód, w ERclassics robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej poprowadzić Cię w tym procesie. Posiadamy obszerną stronę internetową z fotorelacją każdego klasycznego Volvo, zdjęciami 360 stopni wewnątrz i na zewnątrz, filmem i informacjami w tle. Chcesz dowiedzieć się więcej o zakupie klasycznego Volvo? W takim razie nasi eksperci od klasycznych samochodów są dla Ciebie gotowi.

Czy wolisz odwiedzić nasz salon wystawowy w Waalwijk w Holandii, aby zobaczyć nasze Volvo? Oczywiście jest to również możliwe. Nasi eksperci od klasycznych samochodów są gotowi udzielić Ci bezpłatnych porad.

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

ERclassics specjalizuje się w sprzedaży klasycznych samochodów Volvo od 2008 roku. Czy kupujesz swój następny klasyczny samochód od internetowego dealera klasycznych samochodów numer 1 w Europie?

Wymień lub sprzedaj swoje klasyczne Volvo

Oprócz tego, że możesz kupić klasyczne samochody Volvo w ER Classics, istnieją również możliwości sprzedaży lub wymiany własnego klasycznego samochodu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat opcji, skontaktuj się z jednym z naszych handlowców.