15 sierpnia (Wniebowzięcie) SHOWROOM OPEN - Lipiec i sierpień OPEN jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Volvo PV544

Klasyczne Volvo PV544

Volvo PV544 było produkowane przez Volvo od 1958 do 1965. PV 544 został wyprodukowany w tym samym czasie co Amazon, co nie było pierwotnie przeznaczone. Amazon był wówczas zbyt luksusowy i zbyt drogi, więc samochód nie był udanym następcą PV444. Dlatego wyprodukowano PV544.
PV 544 był dostępny w 3 wersjach: Favorit, Special i Sport. W porównaniu do PV 444, 544 był o wiele bardziej nowoczesny. PV 544 miał m.in. nowoczesną kratkę i bardziej nowoczesną technologię. Dodatkowo auto otrzymało większe przednie i tylne szyby, a także poprawiono wnętrze.
Samochód posiada różne silniki, podzielone na 3 wersje. Silnik B16A ma pojemność 1580 cm16 i występuje w modelach Favorit i Special. Silnik B1580B również ma 18 cm1780 i jest dostępny w wersji Sport. Silnik B18B ma pojemność 1780 cmXNUMX i występuje w modelach Favorit i Special. Silnik BXNUMXD ma również XNUMX cmXNUMX i jest dostępny w wersji Sport.

Kup klasyczny Volvo PV544 w E&R Classics

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Volvo to priorytet numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasyczne Volvo PV544

Wysokiej jakości klasyczne samochody Volvo PV544 w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Volvo PV544, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Volvo PV544

W ER Classics możesz oczywiście kupić Volvo PV544, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub jego wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub handlu swoim klasycznym samochodem, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedać lub wymienić Volvo PV544?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.


ER Classics ma dla Ciebie odpowiednie klasyczne Volvo PV544!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Volvo PV544 od ER Classics?

-Szeroka gama klasyków Volvo na sprzedaż
- Wszystkie samochody klasyczne zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
-Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Volvo PV544, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.