15 sierpnia (Wniebowzięcie) SHOWROOM OPEN - Lipiec i sierpień OPEN jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Volvo P1800S

Klasyczne Volvo P1800S

Volvo P1800S to samochód sportowy od Volvo Cars. Jest następcą P1800.

W 1963 roku produkcja została przeniesiona do Lundby Plant Volvo w Göteborgu, a nazwa została zmieniona na 1800S (S oznacza Swedish Assembly). Silnik został ulepszony o 8 dodatkowych koni mechanicznych. W 1966 4-cylindrowy silnik został zaktualizowany do 115 KM (86 kW).

Prędkość maksymalna wynosiła 175 km/h. W 1969 roku silnik B18 został zastąpiony 2-litrowym wariantem B20B B20 (118 KM). Oznaczenie pozostało 1800s.

Kup klasycznego Volvo P1800S w E&R Classics

Znalezienie odpowiedniego dla siebie Volvo to priorytet numer jeden. Poszukiwanie wymarzonego samochodu często zaczyna się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i informacjami na temat samochodu. Czy wolisz oglądać samochód fizycznie? Następnie możesz odwiedzić nasz salon w Waalwijk w Holandii. Sprawdź na naszej stronie godziny otwarcia.

Kup klasyczne Volvo P1800S

Wysokiej jakości klasyczne samochody Volvo P1800S w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Volvo P1800S, są porównywane z listą 125 punktów. Oceny tej dokonuje jeden z naszych własnych techników. Dostarczenie klasycznych samochodów w idealnym stanie ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne są więc wysokiej jakości. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konserwacji klasycznego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach samochodów klasycznych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Volvo P1800S

W ER Classics możesz oczywiście kupić Volvo P1800S, ale oferujemy również opcję sprzedaży lub wymiany Twojego obecnego klasycznego samochodu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub wymiany Twojego klasycznego samochodu, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz showroom, aby omówić możliwości.

Sprzedać lub wymienić Volvo P1800S?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.


ER Classics ma dla Ciebie odpowiednie klasyczne Volvo P1800S!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Volvo P1800S od ER Classics?

-Szeroka gama klasyków Volvo na sprzedaż
- Wszystkie samochody klasyczne zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat
- Własny warsztat z 20 mechanikami
- Rejestracja i inspekcje
-Transport na cały świat do drzwi
- Wysoka jakość i serwis
- Opcje wymiany
- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego nowego Volvo P1800S, pomoże Ci jeden z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się internetowym dealerem klasycznych samochodów numer 1 w Europie.