Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Alfa Romeo GTV

Alfa GTV była produkowana od 1994 do 2004 roku. Skrót GTV oznacza Gran Turismo Veloce, co oznacza szybkie wielkie touringi. GTV funkcjonował jako następca Alfetta GTV coupé. Samochód został zaprojektowany przez Enrico Fumię. Fiat stał się właścicielem Alfy Romeo w 1986 roku, co spowodowało opóźnienie GTV. Intencją GTV było przywrócenie tradycji Alfa Romeo w sportowym coupe. Po zatwierdzeniu projektu przez dyrektora generalnego Fiata Vittorio Ghidella, Walter de Silva był odpowiedzialny za dopełnienie szczegółów samochodu, podobnie jak projekt wnętrza. GTV zostało oficjalnie zaprezentowane na targach motoryzacyjnych w Genewie w marcu 1995 roku.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż

W 1997 roku w samochodzie dokonano kilku zmian. Samochód otrzymał nowy silnik. Wygląd zewnętrzny samochodu również otrzymał pewne zmiany, takie jak nowy projekt kół, który zapewnia dodatkową przestrzeń dla większych grabi i czerwone zaciski czterotłoczkowe. Wnętrze samochodu zostało odnowione dzięki skórzanym fotelom MOMO, które były oferowane w wielu kolorach. Kolor siedzeń pasuje na przykład do koloru wykładziny i koloru opcjonalnego kodowanego szycia. Ponadto samochód miał nową trójramienną kierownicę.

Kupujesz Alfa Romeo GTV?

W 1998 roku w samochodzie wprowadzono nowe zmiany, głównie we wnętrzu. Samochód otrzymał na przykład nową konsolę środkową i inny zestaw wskaźników. Zmiany wprowadzone w nadwoziu samochodu obejmowały chromowaną ramkę wokół grilla oraz kodowane kolorami listwy progowe i zderzaki. Ponadto wprowadzono nowy silnik. Deska rozdzielcza stała się dostępna w dwóch nowych kolorach, czerwonym i niebieskim, oprócz standardowej czerni. W 2000 roku silniki zostały zmodernizowane, aby spełniały nowe normy emisji spalin Euro3. Wygląd zewnętrzny samochodu został zmieniony w 2003 roku. Samochód otrzymał nowy grill i różne przednie zderzaki z przesuniętym uchwytem na tablicę rejestracyjną. Wnętrze uległo niewielkim zmianom, na przykład zmiana koloru podświetlenia instrumentu.

Alfa Romeo GTV

E & R Classics, Twój specjalista od Alfa Romeo Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

Jakie są zalety zakupu samochodu Alfa Romeo GTV w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, spawanie i wewnętrzne postępowanie dla Twojego samochodu Alfa Romeo GTV
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Kompletna renowacja samochodu Alfa Romeo GTV
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego