Kup bezpiecznie swój klasyczny samochód online | Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon | Ze względu na przepisy COVID-19 nasz salon jest zamknięty
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia była produkowana od 1962 do 1978 roku. Giulia miała zastąpić Giuliettę. Giulia TI została zaprezentowana na torze Monza. Wygląd zewnętrzny samochodu nie przypominał Giulietty z kwadratową linią dachu, maską i bagażnikiem. Giulia TI została zaprojektowana przez Orazio Satta Puliga. Poprawiła się pojemność samochodu, co zaowocowało maksymalną prędkością 166 km / h. Giulia odniosła sukces. Niedługo po pojawieniu się TI, Giulia TI Super została wprowadzona w 1963 roku. Jednak wyprodukowano tylko 501 samochodów. Z powodu podatku drogowego Alfa Romeo zaprezentowała w 1964 roku samochód z mniejszym silnikiem. Samochód, nazwany Giulia 1300, rozwija prędkość 155 km / h. Wyprodukowano ponad 30.000 XNUMX samochodów.

Alfa Romeo Classic Cars na sprzedaż

W 1962 roku wyprodukowano Spider, Sprint i Sprint Speciale. Samochody posiadały zmodyfikowany silnik o pojemności 1.6 litra. Sprint Speciale wyróżniał się eleganckim coupé. Sprint był produkowany do 1964 r., Spider do 1965 r., A Sprint Speciale do 1966 r. W 1963 r. Bertone zaprojektował nowy model, czyli Giulia Sprint GT. Trzy lata później samochód otrzymał mocniejszy silnik. Sprint GT został przemianowany na Giulia Sprint GT Veloce. Giulia zawierała także wiele modeli konkurencji, a mianowicie GTA i Junior Zagato.

Kupujesz Alfa Romeo Giulia?

W czerwcu 2015 roku Alfa Romeo zaprezentowała kompaktowy samochód klasy executive, a mianowicie 952. Samochód miał na celu powrót do korzeni Alfa Romeo. Alfa Romeo chce produkować samochody, które są w stanie jeździć zarówno na co dzień, jak i na torach wyścigowych. W odróżnieniu od swoich poprzedników, 952 otrzymał silnik z napędem na tylne koła. Alfa Romeo planowała zaprezentować samochód w 2012 roku. Jednak to bardzo się opóźniło. Samochód został odsłonięty dopiero w 2015 roku.

Alfa Romeo Giulia

E & R Classics, Twój specjalista od Alfa Romeo Classic Car!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasz ekwipunek

Jakie są zalety zakupu samochodu Alfa Romeo Giulia w ER Classics?
- Wielki asortyment klasycznych samochodów na sprzedaż
- Wszystkie samochody są dokładnie sprawdzane przez mechaników we własnej pracowni
- Przegląd techniczny, spawanie i postępowanie wewnętrzne dla Twojego samochodu Alfa Romeo Giulia
- Nasi wyspecjalizowani mechanicy oldtimerów mogą zająć się wszystkimi sprawami
- Możemy zajmować się naprawami, konserwacją i niestandardowymi potrzebami
- Kompletna renowacja samochodu Alfa Romeo Giulia
- Możemy dostarczyć twój klasyczny samochód do dowolnego kraju europejskiego