Lipiec i sierpień OTWARTE jak zwykle
Idź do ekwipunku Sprzedaj mój samochód

Bentley Osiem

Klasyczny Bentley Eight

Bentley Eight został wprowadzony przez firmę Bentley jako „model podstawowy”. Został wprowadzony na rynek w 1984 roku, a produkcję zakończono w 1992 roku. Łącznie wyprodukowano 1736 Bentleyów Eight.

Bentley Eight był 3-biegową automatyczną skrzynią biegów połączoną z 6.75-litrowym silnikiem Rolls-Royce V8 o mocy 208 KM. Dzięki temu osiągnąłeś prędkość maksymalną 195 km/h, a 100 km/h osiągnąłeś w 11.4 sekundy.

Bentley Eight został wprowadzony z tapicerką z tkaniny, stalowymi kołami i siatkową kratką. W 1986 roku ósemka została zmodernizowana. Dodano hamulce przeciwblokujące i wtrysk paliwa. W 1987 roku dodano skórzaną tapicerkę i elektrycznie regulowane siedzenia. W 1990 roku dodano automatyczną regulację wysokości jazdy, aw 1992 roku trzybiegową automatyczną skrzynię biegów zastąpiono czterobiegową.

Kup klasyczny samochód Bentley Eight w E&R Classics

Znalezienie odpowiedniego Bentleya to priorytet numer jeden. Poszukiwania wymarzonego samochodu często rozpoczynają się online. ERClassics zrobił wszystko, co w jego mocy, aby dać ci wyobrażenie o samochodach, więc każdy samochód na naszej własnej stronie jest dostarczany z fotoreportażem, zdjęciami 360 stopni, filmem i podstawowymi informacjami o samochodzie. Wolisz fizycznie obejrzeć samochód? Następnie możesz odwiedzić nasz salon wystawowy w Waalwijk w Holandii. Sprawdź naszą stronę internetową, aby sprawdzić godziny otwarcia.

Kup klasycznego Bentleya

Wysokiej jakości klasyczne samochody Bentley Eight w E&R Classics

Wszystkie oferowane przez nas klasyczne samochody, w tym Bentley Eight, są sprawdzane na liście ze 125 punktami. Ta ocena jest przeprowadzana przez jednego z naszych techników. Dostarczanie samochodów zabytkowych, które są w idealnym stanie, ma dla ERClassics ogromne znaczenie. Oferowane przez nas samochody klasyczne charakteryzują się zatem wysoką jakością. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat obsługi zabytkowego samochodu lub zastanawiasz się, czym zajmują się mechanicy w warsztatach zabytkowych, kliknij tutaj.

Wymień lub sprzedaj swój klasyczny samochód Bentley Eight

W ER Classics możesz oczywiście kupić Bentleya Eight, ale oferujemy również opcję sprzedaży obecnego klasycznego samochodu lub wymiany. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży lub wymiany swojego klasycznego samochodu, skontaktuj się z jednym z naszych eksperci od klasycznych samochodów. Oczywiście możesz również odwiedzić nasz salon wystawowy, aby omówić możliwości.

Sprzedać lub wymienić klasycznego Bentleya Eight?

Konserwacja klasycznego samochodu

Oczywiście każdy samochód wymaga konserwacji, a czasem zdarza się, że trzeba coś naprawić. Nie inaczej jest w przypadku klasycznego samochodu. Ponieważ lubisz utrzymywać swój klasyczny samochód w doskonałym stanie, dobry garaż jest ważny. Każdy warsztat może zapewnić Ci konserwację, ale czasami potrzebujesz tylko tej dodatkowej specjalizacji, wtedy możesz zabrać swój klasyczny samochód do klasycznego warsztatu samochodowego, gdzie koncentruje się na 1 marce lub typie klasycznego samochodu. Mechanicy często pracują z tymi samymi klasycznymi samochodami i tym samym specjalizują się w konserwacji lub naprawach tych konkretnych klasycznych samochodów.


ER Classics ma dla Ciebie odpowiedniego klasycznego Bentleya!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć nasze zapasy

Jakie są zalety zakupu klasycznego Bentleya od ER Classics?

- Szeroka gama klasycznych Bentley na sprzedaż

- Wszystkie oldtimery zostały dokładnie sprawdzone przez nasz własny warsztat

- Własny warsztat z 20 mechanikami

- Rejestracja i inspekcje

- Transport na cały świat do drzwi

- Wysoka jakość i serwis

- Opcje wymiany

- Klienci oceniają nas na 8.9

Numer 1 w Europie dealera klasycznych samochodów online

Jeśli szukasz pięknego klasycznego samochodu Bentley Eight, otrzymasz pomoc od jednego z naszych ekspertów od klasycznych samochodów. ERclassics specjalizuje się w kupnie i sprzedaży klasycznych samochodów od 2008 roku i słusznie może nazywać się numerem 1 wśród internetowych dealerów samochodów klasycznych w Europie.