Niedziela 3 marca CARS & COFFEE i SHOWROOM EXTRA OTWARTE od 10:00 do 14:00

Volvo PV544

Zobacz nasz aktualny Volvo stany magazynowe

Zobacz zdjęcie

Szukam Volvo?

Zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail, a wyślemy Ci powiadomienie, gdy dostępny będzie samochód tej marki

Kupujemy twoje Volvo!

Czy masz Volvo i chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami. Zawsze szukamy klasycznych samochodów, które dodadzą do naszego asortymentu.

Kontakt

Volvo PV544 | Przywrócone | Stan dobry | 1957

Highlights:

- Odrestaurowany
- Nowe wnętrze
- Technicznie zadbany
- 13 lat 1 właściciel
- Silnik 1780cc 4-cylinder

Odrestaurowane Volvo PV544 na sprzedaż
Oferujemy do sprzedaży to piękne Volvo PV544 z 1957 roku. To Volvo pochodzi od entuzjasty, który jest właścicielem klasyka od nie mniej niż 13 lat i odrestaurował go w przeszłości. Niedawno wymienił go w ER Classics na inny klasyczny samochód, co oznacza, że ​​teraz ktoś inny może cieszyć się tym pięknym klasykiem. Volvo zawsze było traktowane z wielką miłością i utrzymywane przez specjalistę od klasycznych samochodów. Jest napędzany 1780-cylindrowym silnikiem o pojemności 4 cmXNUMX z manualną skrzynią biegów, który zapewnia wspaniałe wrażenia z jazdy.

Białe Volvo PV544 na sprzedaż w ER Classics
Jak widać na zdjęciach, to Volvo PV544 to naprawdę widok do zobaczenia. Ma białą farbę, która całkowicie pasuje do klasyki z lat 50. i bardzo ładnie łączy się ze wszystkimi chromowanymi detalami. Wnętrze zostało odnowione i wyposażone w nowoczesne, luksusowe siedzenia, dzięki czemu możesz wygodnie podróżować. Miłym detalem jest ciemna podsufitka, która nadaje wnętrzu Volvo szykowny wygląd. Czy już widzisz siebie jeżdżącego tym Volvo PV544?

Chcesz kupić Volvo PV544?
Szukasz Volvo PV1957 z 544 roku? Następnie zostaw swoje dane za pomocą formularza kontaktowego na tej stronie lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer +31 416 751 393. Nasi handlowcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania lub nawet stworzą dla Ciebie osobisty film o sklepie.

Możemy pomóc w transporcie. W Europie nie trzeba płacić żadnych ceł importowych. Możliwy handel, kupowanie i przesyłka.
W niektórych krajach możemy pomóc w finansowaniu. Zapytaj naszych sprzedawców.

  • Ref. nr .: v7116
  • Robić: Volvo
  • Model: PV544
  • Rok: 1957